Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 46

NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #31

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Знам че има пач, но не мисля, че той оправя това. Май след пача пак те изхвърля.



    Има мултиплеър, да



    П.П. Мдам, определено не знам кво оправя пача, но кракът за него е ноцд, а аз не съм инсталирал цялата игра и като тръгна да играя ми забива.

  2.  
     
  3. Foxman
    Guest
    #32

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз със сейвовете нямам проблеми. Но като си върнах сетингите след две състезания на драга пак ме изхвърли.



    Foxman, най-вероятно не правиш всичко нa English (United States). Те са няколко полета(3-4), които трябва да се променят. После те пита дали да използва файловете дето си ги има или да ги презапише от диска и ти си избраш Yes/No и рестартираш и вече треа да работи. Поне при мен работеше. А, сега се сещам, аз играта я изтеглих от арената. Там има някакъв крак, но не го използвах, а използвах този, който си е в биновете и се качва на дисковете при записването им.





    П.П. То има и пач за играта сега ще го пробвам да видя как е. Щото играта явно си е бъгава и дано се оправи.



    П.П.П. Ето и извадка от nfo-to :





    First of all, props to DEViANCE for this kick-ass title,

    unfortunately, it seems that the DEViANCE copy was only intended

    for sale in the US, thus europeans, and other foreigners can

    expect errors, like NFS:U crashing out to your desktop a few

    seconds after you start it with no appearant reason.



    Second, this fix is ONLY useful for those whom have the problem

    described above, if you dont have a problem, then simply just

    close this .NFO right away, not much interrest in it for you

    then.



    The work-round for this is to set your regional settings to

    'ENGLISH (United States)' - yes, it's a bit unconvenient, but

    it will atleast make you able to play this magnificent game.



    For all we know, this would probably also be a work-around for

    the real game too, so that if you happen to have a original

    copy, and it still drops out, then its worth a try to check to

    see if it might fix it up.



    NOTE: This "release" is solely put out to help people to figure

    out why their game is crashing. It is not to bitch at

    DEViANCE as its not their fault that EA have localized

    settings, and if the nukers want to nuke this, well feel

    free to do so, though if you have just the smallest

    brain, you would atleast keep it, just for information

    purpose for all the frustrating gamers out there.



    Което още веднъж потвърждава, че като си направите сетингите(ВСИЧКИТЕ!!!!!) на US играта върви.



    <div align="right">оргинално мнение на X-RAY</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мерси за подробната информациа X-RAY,преинсталирах играта с па4а и направих вси4ко и се надявам да няма проблеми сега 10x още веднаж


  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #33

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    айде някои да ми каже, как се подкарва в мултиплеър с кои пач или ..

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #34

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Какво значи как? Имаш си опция Мултиплеър, пускаш я и то те кънектва към сървърите на ЕА. И там играеш. В демото трябваше да си направиш акаунт, тук не съм се пробвал да видя как е. Но не ти трябва пач за да играеш Мултиплеър.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    40
    #35

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    това "ima patch za NFS7 vij iz neta" не е от осолена помощ защото свалих 6 различни и не бачкат, що не пускате и по некй линк от време на време като намерите нещо работещо

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #36

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Пачът, който аз качих е в архив, в който има 3 файла. От значение са два. Но за по сигурно слагаш и ТРИТЕ в директорията на играта и пускаш ехе-то. Ти най-вероятно слагаш само ехе-то и то не си намира другия файл, без който не може да пачне.



    П.П. Може и да не се пачва заради кракнатото ехе. Сложи си оригиналното и пробвай пак, пък после пак си сложи крака.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    40
    #37

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    мерси, проблема е бил някакъв друг, сега всичко си работи

    между другото намирх някакв крак, май от датата, дето я оправя да се играе в половин европа, без българия естествено и работи като сменя локалните настройки в Registry Key-а на NFS - пробвам да я подкарам с "български" настройки като засега пистите се играят но забива при Save. ако някой има идея как да помогне да види:

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need For Speed Underground


  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    46
    #38

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    ia mi pratite niakoi link s nekoi hubav klient deto da moga da installna binovete na igrata.



    <font color="red">Mod. edit Кайсо

    Вземи си оправи въпроса и напиши точно какво ти трябва. Подобно зададен въпрос, следващия път, просто ще изтрия!</font id="red">



    <font color="orange">Gadget EDIT: Ползвай Daemon Tools, а преди това е желателно да употребиш думичката "МОЛЯ" </font id="orange">

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    186
    #39

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    //оффтопик (личен коментар относно играта)

    Ааа-а-а-а ши тва е супер игра, до ся никога не бях се зарибявал по игра, но тая напрао не ме отлепи 9 часа от компа който ще да ми вярва, но истината е това, 9 часа без да си мръдна задника от стола.

    Е тук таме да отида до магазина, кенефа, да пия вода, да ям.

    Ше е превърта маа и ше ... цензура. Сички писти на ХАРД ги играя, луд съм. А и много добре ми върви на РС: селерон на 800 Мгц,224 МБ Рам,32 МБ видео карта ГиФорс2, на 800х600 на всияко останало медиум настройк върви пърфект, без да г-ъкне.



    А и м/удругото нямах никакви проблеми с инсталирането, нито с крака, нито по време на игра, нито със сейфовете.



    <center>..:just play need for speed underground:..</center>


  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    10
    #40

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Имам един проблем с НфС 7 ! като завурша някоя писта нали трябва да натисна "Collect Reword" ! като го натисна ме изхвурля от цялата игра.. ! тва не е никък добре защото не мога да спе4ела нищо !

    ако някои може да ми помегне да каже какво да направа за да се оправи. версията ми е 1.1001.0 миля 4е е демо оба4е не сам сигурен! гомяла е 1.26 Гб !

    10х предварително ![^]<font color="navy"></font id="navy">


  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #41

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Хаха, хора, вие подигравате ли се не мога да разбера?!?!



    Цял ферман е изписан по въпроса и то в същата тема, а пак има неразбрали.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #42

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Абе хора я ме светнете по въпроса на файъруалла, като се свържа да играя с някого и ми дава лънчинг гейм и седи така около 15 сек. и после ми казва че връзката неможе да бъде осъществена заради файъруалл! Не я играя на модем а ползвам 32К връзка. Мойе ли да е от провайдъра, нещо по техните настройки?!?!?![xx(][xx(][xx(]

    Ползвам УИН98!

    10х

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #43

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Като гледам има няколко причини:

    1. Като гледам това чепинци.. има някакво зверско закъснение по трасето. Никаква игра не може да играеш с ping 2000ms ...освен Heroes може би []

    2. Минаваш през прокси, и вероятно и firewall на провайдера, като гледам нямаш реален IP адрес, може да ти филтрират UDP заявките...



    (иначе тия дни я тествахме играта с Ludia, върви супер дори и на по-слаба връзка)

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #44

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Ами аз тука от вкъщи я играя на модем и си върви! Е не перфекто ама...[:D]а иначе май е точно това което казваш! Иначе интернета тука си е екстра хедофф си върви перфектно! Може ли просто да трябва да се отворят определени портове на сървъра (сървъра е с ЛИНУКС) как ще се изкажеш по въпроса?!?!?!

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #45

    NFS UNDERGROUND>>>THE GAME<<<

    Тая грешка и на мене ми я показваше от време на време като играх online на демото. Общо взето на 3 'launching game' два пъти дава тая грешка и веднъж играеш, ама си струва чакането[][][] Аз съм с връзка 10к и ми върви прилично online. По интересното е че като играя с брат ми(делим си гореспоменатата 10к връзка) играта върви просто идеално, все едно играем LAN (2-та компа са с 100Мbps свързани). Мисля си че тия сървъри на EA games просто свързват един с друг потребителите, и по този начин става много по-ефективно в случаи като моя... вие как мислите ??



    P.S. Ако някой набара soundtrack-a моля да даде линк, по обясними причини []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. NFS Underground
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-06, 21:37
  2. NFS Underground 2: Въпрос?
    От Moka във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-05, 19:19
  3. Проблем с NFS Underground
    От R3za4kAta във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 07-03-04, 21:19
  4. NFS Underground
    От Sunny във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-04, 16:28
  5. За NFS underground
    От pote във форум ИГРИ
    Отговори: 24
    Последно: 16-01-04, 14:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе