Резултати от 1 до 13 от общо 13

Cs проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #1

    Cs проблем

    Наскоро си инсталирах Win XP сега като играя CS ми варви с 60fps, смених няколко серии драивери ефект ......... Значи видео картата ми е Gf-4 MX 440 64mb,Athlon 2000+ ,512 DDR .Явно проблема не ми е от конфигурацийата . Качих и DirectX 9 няма ефект .Ако някои имам някаква идея как да го оправя да вьрви с 100 fps ще сам му много благодарен да сподели Като бях с Win 98 си вьрвеше с толкова поне

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    Cs проблем

    В OpenGL режим ли ти работи?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Cs проблем

    Аве ти за какво говориш бре

    за fps или Hz?

    Ако е за Hz има на новите драйвери на Nvidia директно да се настрои при различните резолюции да работи при определени херци.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #4

    Cs проблем

    Да в OpenGL режим работи .

    Saint056a питам за FPS man то ми е проблема



    А Raid като и дам на 3D дига до 70fps ?!?!?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Cs проблем

    Тук има нещо гнило... При мен (GF2 MX400) в OpenGL е около 80-85 fps, а в 3D - около 60 fps. Бате, направо нямам идея, след като казваш че и драйверите си ги въртял... А това за DX9 не е било нужно (за CS де).

  7. Foxman
    Guest
    #6

    Cs проблем

    Pi4 kvo da ti kaga v papkata na CS ima edin fail koito se kazva "config.cfg"

    i tam ima ograni4enie na "fps_max "70.0" po defaul napravigo na "fps_max "200.0" i probvai da vidi6 kvo shte stane otvori go s notepab.kasmet[][:D][]

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #7

    Cs проблем

    Foxman мерси ама това може и през конзолата да се оправи "fps_max 100" но все пак прерових cfg.-тата ама няма ефект има нещо бъгаво и майче нещо от XP-то , мерси все пак.

    Raid когато бях с Win 98 нямах ядове варвеше си сас 99-100 ама сега ми къса нервите !!!



    Ако някои има друга идея ще сам благодарен

  10. Foxman
    Guest
    #8

    Cs проблем

    Probvali s po novi draiveri,kakva e to4no kartata,i proveri da ne si pusnal antiliasinga ot opciite na kartata,ako si gi pusnal e napalno normalno da ti padat fps.

  11. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #9

    Cs проблем

    При мен е същото, но не можах да променя нещата.



    GF4 MX440 128DDR

    P4 2000

    RAM 1024 DDR



    и не мога да кача над 60 fps



    А на машините в залата, в която имам възможност да се закача, когато искам да играя са с някакви пикливи Целерони и GF2 и си вдигат спокойно на 90 fps.

    С Win 98 са.

  12. Foxman
    Guest
    #10

    Cs проблем

    MI kakavo moga da vi kaga osven 4e 60fps sa napalno dostata4ni za dobra igra i 4e ne e nygno da se ma4ite,as imax sashto GF440mx na asus ama e slabi4ka taq karta no za parite koito stryva pak e mnogo dobra dage perfektna,oba4e ne podarga novite efekti i ako e "SE" napravo q smenqite[][:D][]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #11

    Cs проблем

    //offtopic

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    GF4 MX440 128DDR

    P4 2000

    RAM 1024 DDR

    <div align="right">оргинално мнение на Malone</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Баси... фукльо [:D] и кво я правиш толкоз RAM на тая машинка?!? Аз съм с 512 и сега ма амбицираш предколедно []

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #12

    Cs проблем

    <font color="blue">-------------- offtopic ---------------</font id="blue">

    Не се фукам, просто написах колко е raid []

    Иначе щях да го напиша в сигнатурата.

    А я вземах защото ми застана супер тънко, един гарван имаше да ми връща пари, а заминаваше за чужбина.

    Ако искате вярвайте но допълнителния 512 DDR ми излезе $60, дето ги бях отписал.

    И понеже дъното ми носи до 2Gb рамец, не съм далеч от мисълта да видя какво ще стане с толкова. Комшията горкия, ползва 2 GB HDD. Ще му разбия психиката.

    Двоумя се единствано поради факта, че ми се ще да мина на SATA HDD , на 800 Mhz FSB и да си взема 400 Mhz-ова RAM.

    Ще рече смяна на дъно, процесор и т. н.



    Щях да пускам отделна тема, дали някой има поглед върху тия новости, тук малко става офтопик.

    <font color="blue">-------------- offtopic ---------------</font id="blue">


  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    7
    #13

    Cs проблем

    Значи Foxman проблема не е от картата защото тя си е доста добра

    "GF 4 MX440 64 DDR MSI" или поне аз така мисля , драиверите по едно време

    ги сменях по 2 пъти на вечер незнам какви не сам качвал вапроса е в това че

    Win XP има своиството да променя FPS-то на подобни игри !!!

    Бях го чел някаде ма не помня каде (е това е лошото ) и ме интерсува специално някои ако

    е в час с този му бъггггггггг да каже как може да се оправи.





    Не казвам че 60 Fps e малко за нормална игра ама просто се дразня как може

    с 98 да върви със 100 а с ХР да е на 60 .


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе