Резултати от 1 до 9 от общо 9

NFS Underground - забивка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #1

    NFS Underground - забивка

    Свалих си имиджите, записах ги на NRG и ги заредих (едни след друго) в Nero ImageDrive; инсталирах играта на средната инсталациа (886 МB), т.е не FULL, пуснах пача (1.3.0), тръгна си и когато стигна до зареждане на трак-а (пистата) и.... забива, понякога дори не ми дава TaskManager-а ???



    Някакъв Фикс... или съм сбъркал при инстал-а?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    2
    #2

    NFS Underground - забивка

    ами нищо не си сбъркал, при мен се получаваше същото, и тъй като не ми се занимаваше с това качих играта на фулл и всичко тръгна , все пак ако някой има решение ще се радвам и аз да го разбера

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #3

    NFS Underground - забивка

    Ми най-вероятно слагате крак за но цд, а нямате фул инсталация. При това положение се случва гореописаното.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #4

    NFS Underground - забивка

    Ясно... сам съм си виновен, предположих, но понеже не ми се губеше време за инстал реших да попитам



    Mn 10x[]

  6. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #5

    NFS Underground - забивка

    Също така Regional Settings трябва да са на US English защото играта е правена за щатите. В повечето случаи това е проблема за забивите. И мисля че забивите не се дължат на това каква е исталацията.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #6

    NFS Underground - забивка

    Black Genesis, това, което казваш е вярно, но не се отнася за този случай. На човека му забива още преди да е имал възможност за каквато и да е игра.



    На мен лично ми е забивало когато сложих първият пач и после крак за пача, който е но цд.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    72
    #7

    NFS Underground - забивка

    Full Install - оправи нещата !

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    637
    #8

    NFS Underground - забивка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Също така Regional Settings трябва да са на US English защото играта е правена за щатите. В повечето случаи това е проблема за забивите. И мисля че забивите не се дължат на това каква е исталацията.



    <div align="right">Originally posted by Black Genesis*-*31/01/2004*:* 00:04:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Не е задължително да сменяш сетингите изцяло, трябва само да махнеш 'г.' от настройката на формата на датата.



    >

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #9

    NFS Underground - забивка

    Не забравяй също така да промениш и "дългия" формат на датата! Там изписва месеца и "година".Формата трябва да е нещо като dd/mm/yyyy.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. NFS Underground
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-06, 21:37
  2. NFS Underground 2: Въпрос?
    От Moka във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 08-03-05, 19:19
  3. NFS Underground
    От Sunny във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-01-04, 16:28
  4. За NFS underground
    От pote във форум ИГРИ
    Отговори: 24
    Последно: 16-01-04, 14:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе