Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #1

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Mnogo mi e interesno <font size=6>za6to</font id=size6> 99% ot naroda igrae CS. Tova e ne6to otvratitelno, makar 4e i az sam igral. Za6to nikoi ne igrae Q3, koito e 100000 pati po-dobar. I za6to vinagi, ako slu4aino se nameri niakoi Q3 sarvat, minuta sled kato vliaza vsi4ki izlizat. Poslednia pat igrahme s niakakav 1on1 i sled 5 min i rezultat 37/-6 v moia polza onia drugia izleze s dumite "ti normalen li si ve!"



    Niama li gameri, koito da mogat da igraiat ne6to po-slojno ot CS v tazi propadnala darjava?



    Kato niakoia 4alga CS e nalegnala po4ti vsi4ki, i samo edini4ni slu4ai na istinski maniaci sa sposobni da badat interesen protivnik, i to ne samo v Q3.



    Ne stava vapros za Q3 VS. CS. Stava vapros za ne6to savsem drugo, taka 4e ne spi4aite, fenove na CS.



    I pak pitam - ima li hora, koito naistina mogat da igraiat, ili ne?



    [/size=6]



    Променено от LordOfEvil на 15/10/2001 20:25:32

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #2

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Ako pita6 men edinstvenata igra, kojato bih igral na multiplayer, e Delta Force I stoto do sega ne sum vidjal klub, v koito 2-kata da vurvi bez da nakusva. Malko arhivna e igrata ama stra6no me kefi.




  4. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #3

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Tochno za tova se igrae CS. Zastoto osven da streljash bezrazborno kato lud kakto e v Q3 trjabva i malko ili poveche da pomislish, i da si suchetavash deistvijata s drugite ako si v otbor.




  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    6
    #4

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Tochno za tova se igrae CS. Zastoto osven da streljash bezrazborno kato lud kakto e v Q3 trjabva i malko ili poveche da pomislish, i da si suchetavash deistvijata s drugite ako si v otbor.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    Г-н DJ,



    Много си далече от истината. Q3 не е само безразборно пуцане. Тази игра е велика и е класика в жанра. Има дори книга написана за нея, а по света се играе масово, дори е включена в олимпииските геймърски игри в Корея. Отделен е въпроса, че Q3 е повече за индивидуалисти, а контрата за тиймплей. Обаче за да се изкефиш максимално трябва да си наистина добър...




  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    харесвам delta-та и то много. на cs не съм сядал дори, защото в залите ходя само за diablo-то с една определена компания от още 3ма а на q3 се получава следното lord: сядаме ние компанията, handicap-вам се на около 75-80, докато го направя, някой е дръпнал 4-5 фрага, след 15 мин резултатът е 30:10 до втория и аз предлагам другите да играят срещу мен, за да има интрига! не че съм толкова велик ( на nightmare съм минал мисля че около половината само - но в моя защита трябва да спомена, че все пак и други задължения имам - работа, това-онова! ), но се имам за доста добър. и то не само на 1 карта, както беше q2. обичам, когато нямам време за нещо по-съществено, просто да пофрагя 15ина мин. абе q3 не е като някой quest, но не е и jump'n'run. вярно, че е игра на рефлекси и не всеки я умее, но да имаш бързи рефлекси не е порок - защо пък човек да не се гордее с това! в същия смисъл и не е болка за умиране, ако паднеш от някой по-добър => какво толкова се впрягат хората, че съм по-добър от някои. има сигурно 1000, които са по-добри от мен! при положение, че не си вадя парите с профи геймене за мен си остава просто удоволствието от победата!



    с lord-a съм съгласен най-вече в едно - cs сега е като тапет на стената - където и да влезеш - cs! малко писва, не смятате ли? точно толкова се дразнех и едно време на q2 ( ако някой ме обвини в quake пристрастие ). и не ми обяснявайте, че няма по-добра team игра! delta-та е много по-реалистична, ако това е аргумента за cs пред q3:ta ( която не съм видял ама никъде да се играе във варна )!

    просто мода, която ще си отмине, но в нейна сянка ще останат и останаха много и добри игри, които можеха да се играят по клубовете.




  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    36
    #6

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Zasto se igrae masovo CS ?

    Zastoto gamerite sa tupo pleme !!



    People can fly

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #7

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Pod gameri nemam predvid sopolivi 12 godi6ni kele6i. A kolkoto do tova kolko e "prosta "Q3, ne 4e iskam da razbujdam spor, ama ako niakoi fen na CS me bie na Q3 sa si odreja topkite. Na prasti se broiat horata, koito mogat da napraviat frag sre6tu mene, na niakoe tarsa6ko nivo 1on1.





    Ako tova predizvika niakoi da svirka, moje da zaformim edna mreja niakoi pat...




  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    36
    #8

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    LordOfEvil, много силни думи. Не съм те засичал на турнирите по Quake3 или най-малкото не и с този nick. Маи на пръсти се броят добрите играчи с който си играл .





    People can fly

  11. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #9

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    http://www.activision.com/games/wolfenstein/home.html

    Mislq che samata igra e dostatychno poznata na wsichki.

    Sega - Q3 engine, s game play podoben na CS i dosta poweche extri.

    Logoto na ID Software e tam otnowo




  12. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #10

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    LordOfEvil: направо са изказа - ти уби коня с паршка бе човек да не си препил докато пишеш това "ama ako niakoi fen na CS me bie na Q3 sa si odreja topkite", а ти дали бил могъл да биеш някои маниак на CS a?



    trastikata: Делта форс 3 не си ли виждал - тя остяря вече, ти за 2ката ми говориш. ясно е че 2ката е един голям бъг



    не знам защо никой тук не спомена UnrealTournament да не би да не сте я играли?



    Като ви чета изказванията стигам до извода че тука всичките сте под 16 години. как можеш да обиждаш някой само защото не ти харесва играта на която играе??? нямам думи.



    От гореизброените игри Q3 я класирам на последно място, бях фен на Q2 но 3-ката не ме кефи. мога да кажа че в Русе аз учех хората да играят на Q2. преди мен не бях виждал човек който да играе Q2 с мишката - всички си играйкаха се едно играят на дум2 - смешна работа ко да ви разправям.



    Вече не играя игри - пенсионирах се в тази област.




  13. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #11

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    Lord of Evil,

    не знам къде ги видя тези 12-годишни, всичките деца, които съм видял да играят CS, минават спокойно между краката ми... Иначе Q3 определено отстъпва на предната версия. Q2 беше класика... Най-доброто след Doom2 в жанра. Но после ID загубиха ритъма и се оставиха на UT. За съжаление след него досега не е излязлъл по-добър FPS за мултиплейър.



    P.S. Ivo80, а ти виждал ли си как се играе Doom2 с мишка )




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #12

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    god: ти как мислиш а :+)

    само ще ти кажа че на доом2 не се има за добър даже съм много зле ама с мишката нямаше кой да ме бий (туй беше доста отдавна пак да подчертая).




  16. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #13

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    trastika ako si ot burgas moga da ti kaja edno mqsto kadeto moje6 da igrae6 DF2 bez da zasi4a vuob6te(ako vuob6te ne6to zasi4a tam - Max Payne na 1600x1200 vurvi dobre)taka 4e dori i da ne si ot tuk pak bih te posuvetva da doide6 da se nakefi6 na igrata kompovete sa P4 1,5 Ghz 256DDR GF2 GTS kluba se kazva Space Net i e v NHK




  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #14

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    ЕВАЛА!!!!!И аз един път да прочета в тая секция добро изказване-е,не го очаквах от LOE,но...:-)

    Q3,UT-тва е истината!CS e направо дразнеща,особенно когато се развикат хлапетиите!

    Тия две игри напълно оправдават разходите ми по ПС-то-или поне така смятам-в крайна сметка за какво служи едно домашно ПС???МИ за ИГРИ!Тва е-и от first person shooter ако може!

    Само че наистина е жалко -навсякъде CS...




  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #15

    ne6to stranno po zalite.....ili ima li GAMERI v BG

    gruh gruh ...



    ( gruhtia ot kef )





    Stiga ve, v NHK s P4, mi az onzi den igrah tam max payne i ponasi4a6e. A windows-a tvarde6e, 4e videoto e MX





    A tam i obstanovkata e gadna, niakakvi mutri s pi6tovi se raztikvat nasam natam.... to da ne se razvika malko 4ovek, pak az kato si sloja slu6alki vikam kato nenormalen, 6toto si mislia 4e i drugite 4uvat zle...




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. stranno
    От niksan76 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-05, 18:15
  2. Stranno
    От Tai-Pan във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-03, 22:34
  3. avidoctor... imali ne6to takowa ???
    От raptor_bg във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 05-06-03, 23:36
  4. Ne6to za 6510
    От Nigga във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 10-03-03, 23:31
  5. Ne6to za RADEON 9100 64MB ???
    От Vova във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 25
    Последно: 09-03-03, 10:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе