Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

Far Cry

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #16

    Far Cry

    1.3 GHz; 256MB ram, Gf2 64mb 800x600 + LOW си върви нормално ако изкате вярвайте, само дето не мога да я видя тая пуста хубава храфика , но се успокоявам, че играте не ме впе4атли !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #17

    Far Cry

    Как може да не те впе4атли? А-а-а-а еретици като тебе триабжа да бъдат наказвани подобаващо



    Аз съм на 900 Mh на 256 RAM и нямам абсолютно никакви проблеми, ако искайте вярвайте.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #18

    Far Cry

    Аз съм с Ти4200 с 64 рам и 512мб системна рам. Пуснах я всичко на high обаче преди това си заредих Memturbo за да си освободя максимално много памет, защото знаете че виндос яко яде памет. Та с нея успях да освободя около 420мб и се върви великолепно като на места малко насича

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    58
    #19

    Far Cry

    kesten DVD версията не е предназначена за записване на дискове, но все пак има един (макар и глупав) начин. Архивирай cue+bin файла с WinRAR на парчета по 702МВ. Така хем ще спестиш място, защото играта се архивира добре, хем ще я разделиш на подходящи парчета.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #20

    Far Cry

    Pri men na 800x600 i na high i very high darji na okolo 20-25 fps. edinstvenoto na medium sa teksturite 6toto ako gi dam na high i po4va qko da 4erpi resursi ot HDD-to. tova e qvno igrata iska mnooogo ram i mnooogo CPU. video-to mai ne e 4ak ot takova zna4enie.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #21

    Far Cry

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">........Изтеглих я,но е във формат DVD,а пък искам да си я запиша на CD-та.Как става номера?Кои файлове са на първия диск?Трябва ли да се "цепи" DVD-то или нещо от сорта?

    <div align="right">Originally posted by kesten - 25/03/2004 : 20:05:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Нищо подобно, разпъваш си исото на харда, инсталираш се DeamonTools и си монтираш исото като двд...следва инсталация, кр@кче и мое с чиста съвест да го триеш тва исо Иначе при мен всичко е на вери хай и лети Само в най тегавите моменти пада под 50 фпс.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #22

    Far Cry

    Абе хора помогнете ми аз си изтеглих версията на MYTH и като ми се инсталне и като си разархивира всичките боклуци там с оня смешен архиватор....и като си цъкна ехе-то и ми казва че няма msvcp71.dll файл . Aз го намерих този файл на 3-тиа диск ама какво да го правя???

  10. Foxman
    Guest
    #23

    Far Cry

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Аз пуснах DVD-версията, набих всичко на макс.. и фърфеше отфратифелно... (3GhZ,Gf5600). FearMe с 5900 XT търпи ли се?



    <div align="right">Originally posted by DeathKnight*-*22/03/2004*:* 15:59:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И ас пуснах DVD-версията на 1024*768 всичко до дупка от 40 до 70 кадара

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #24

    Far Cry

    Абе пичове я ми кажете за к'во ми влачи на мен...със FX5600 съм AthlonXP 2100+ 512 RAM WindowsXP и ми влачи... дори ми нацепва от време на време . Моля ви кажете ми какво да направя че да се подобри...

    P.S. Възможно ли е да е от това че версията ми е на MYTH??? И как мога да гледам fps-то по време на игра???

    10х предварително...

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #25

    Far Cry

    Изтегли си Fraps за да следиш кадрите.

    А нацепва вероятно заради рамта, виж кво пише тук:

    http://www.farcry-thegame.com/uk/ind...angesite=flash

    Recommended RAM: 512-1024 MB

    Не е виновна версията на Myth за това



    Foxman

    Каква част от HDD-то си използваш за Virtual Memory?

  13. Foxman
    Guest
    #26

    Far Cry

    Ми кво да ти кажа суапа сам го направил 1000/1000,и така на 1024*768 всичко на макс варви от 40 до 65-70 кадара,а като пусна

    АА на макс и анизотропна филтрация на макс от 20 до 30 кадара измерено с фрапса 1.9.

    Опс забравих да кажа че сложих още един чип рам 256

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #27

    Far Cry

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Опс забравих да кажа че сложих още един чип рам 256



    <div align="right">Originally posted by Foxman*-*02/04/2004*:* 23:07:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Е това вече е друга работа...тъкмо си мислех, че не е възможно на 256РАМ да върви перфектно

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #28

    Far Cry

    Павка аз го оправих да ти кажа! Просто увеличих виртуалната памет и сега "ФЪРЧИ"!!!! [:P]

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #29

    Far Cry

    Абе на фх-овете се души видимо играта, на радеони по-добре върви...едва ли ще е така и с доом3 обаче, по-скоро обратното...

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    303
    #30

    Far Cry

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе на фх-овете се души видимо играта, на радеони по-добре върви...едва ли ще е така и с доом3 обаче, по-скоро обратното...



    <div align="right">Originally posted by KOKOSH*-*04/04/2004*:* 01:38:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Абе нещо си се объркал ми се струва:

    http://www.nvidia.co.uk/object/game_farcry_uk.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе