Резултати от 1 до 8 от общо 8

NFS - 5 под ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    NFS - 5 под ХР

    Не знам дали ХР -то е бъгаво както някой се изказа във форума но доста игри не го понасят , особено по старите.NFS - 5 е абсолютната класика от поредицата според мен , но не тръгва под ХР.Зарежда до началния екран и дотам , може да си чакаш и цял ден ще си стои на това място.

    Ако някой има представа какъв е проблема и не го затруднявам много моля за помощ.

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #2

    NFS - 5 под ХР

    NFS-a ТРЪГВА ПОД XP.В това съм сигурен.Играх го доста време.Значи ти нещо като compability mode бутал ли си?Виж на страницата на играта за patch все пак имай в предвид ,че проблема може да не е само софтуерен.А пусни един search и в google

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    31
    #3

    NFS - 5 под ХР

    И при мен си бачка без проблем. Не съм качвал никакви упдейтчета бака си перфектно!

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2
    #4

    NFS - 5 под ХР

    Знам 2 начина

    1-влизаш в директорията на играта/support.Даваш properties на "Ip" файла, след това щракваш на compatibility и му даваш да рънва в windows 2000.



    ако 1-я начин не помогне изтриваш gimme.dll,който се намира в директорията.Тва съм го тествал и знам че върши работа със сигурност.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    NFS - 5 под ХР

    в в играта има директория 3DSetup, и ЕХЕ в нея.



    стартираш, рестартираш и караш




  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #6

    NFS - 5 под ХР

    Благодаря ви много за мненията , но ми се струва че е от тъпата ми видеокарта.Съветвам ви никога да не си копувате Geforce 440 SE.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #7

    NFS - 5 под ХР

    Съмнявам се да е от видео картата ти. Играта е стара и не е претенциозна. Ползвай сърч-а на форума. Въпросният проблем под ХП е обсъждан няколко пъти вече. Но ако те мързи то и тук вече ти написаха какво се прави. Аз лично съм пробвал номера с gimme.dll

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #8

    NFS - 5 под ХР

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Благодаря ви много за мненията , но ми се струва че е от тъпата ми видеокарта.Съветвам ви никога да не си копувате Geforce 440 SE.



    <div align="right">Originally posted by izwerga*-*17/04/2004*:* 22:45:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    на времето много я карах тази игра - бъгава е, ама само с АМД - с "интел" нямах ядове - карал съм и на 333@415 - вярно, че на най малката разд. способност и на никакви ефекти(без ефекти)



    аз съм "интелски вентилатор"




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе