Резултати от 1 до 13 от общо 13

Ripzzzzzz

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #1

    Ripzzzzzz

    zdravejte pi4owe

    taj kato v dneshno vreme polojenieto s ripowete stana dosta trudno predlagam seki da napishe po nqkoj adres kojto znae za da moje da obmenim malko opit



    http://wareztogether.com/host/web_pa...areznews.shtml



    az zapo4wam temata






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #2

    Ripzzzzzz

    http://mgods.gamport.net/files/DCSetup.exe



    shto da e trudno be ?



    dyrpay programkata i pochvay da lochish ot na drugi hard-ovete, e i na tqh ot tvoq, samo da si sys po-golemichyk hard ili s 2.



    Az sym sys 15Gb ama ne mojah da se nabutam v nay-best serverite(hubove) shtoto tam iskat 20-30 Gb share.



    Aide bye, moje da se sreshnem v Czech kanal - Gargoyle_BG




  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #3

    Ripzzzzzz

    a, zabravih da kaja che sys 33,6 Modem na analogova liniq dyrpam ~2,9-3K, a ot men sa dyrpali po systoto vreme sys 3K( e qvno na zapad 3K e mnogo bavno, taka che byrzo se otkazvat),

    taka che programkata vyrshi dosta po-golqma rabota ot DCC prez IRC ili prez ICQ file send.



    ima i malko bugove, ama vyrshi po-veche rabota otkolkoto syzdava problemi.



    p.s. moje i da ima nova versiq




  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Ripzzzzzz

    mr.meth, работиш



    ето от мен едно порталче. вярно, че води главно към techno-link-a, но пък хубавото е, че всичко е накуп.



    http://www.lunarpages.com/lists




  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    99
    #5

    Ripzzzzzz

    mersi se pak ama az sam s XP i tuj DC neshto ne shte da me zaka4i ne znam dali e ot XP toq problem ili ne e.... nqkoj drug da ima takiwa problemi?






  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Ripzzzzzz

    john, чак сега обърнах внимание на написаното от теб и ме накефи яко! абе човеко, как така на 33,6 ще имаш входящ И изходящ трафик по 3к всеки !!!!! при това на аналогова!!! няма такава игра! на теб теоретичния ти максимум за трансфер въобще, независимо от посоката, е 4,1k. ( 33600/8/1024 = 4,1k ), а на практика е доста по малко - при отношение средно ( подчертавам средно 10:1 ( dl:upl ) + проверките за правилност ( мале как го преведох ) в общи линии на аналогова не можеш да поддържаш повече от 3,3 за по-дълго време, а най-често си на около 2,8. наблюденията ми не са от вкъщи, защото съм на цифрова и нет-а ще ми отреже главата, като си знам какво и колко бих dl говоря ти за едно аверче, който е прав аналог ( т.е. няма дуплекс - мечта ! ). е те той прави макс 3g на месец в най-добрия случай ( средно около 2,5 ). средните скорости от по-горе са от него. най-дългата сесия беше 52 часа, обикновено го дропи на няколко часа, а в натоварените часове на 15 мин ( viva бтк



    та обратно на въпроса - дай ми го тоя 33,6 дето прави 6k да го сложа на цифрата и да направя 12 ))



    не се заяждам, ама това е пример как хората се подвеждат от лъжливи програми, без да направят 2-3 сметки!




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #7

    Ripzzzzzz

    Аз съм теглил с 3КB/s (ZIP file), докато съм качвал в същото време с 2.5KB/s (MP3 File) с моя 33600 модем!



    Това на crosspoint централа.



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Ripzzzzzz

    явно нещо съм назаднал



    кой ще ми го обясни теоретично как става? )))




  11. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    155
    #9

    Ripzzzzzz

    Някой можели да обясни какви са тези crosspoint централи,как се таксуват и по интересното за мен дали ги има във всички градове и по точно Бургас.Другото е дали може да се смени аналогова централа с crosspoint и други подробности които не се сещам в момента но които биха били интересни и в полза при евентуална смяна.




  12. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #10

    Ripzzzzzz

    FearMe: Ами не знам как става, но става! И на мен ми е чудно, ама...



    Stealth: Crosspoint централите са просто по-модерни аналогови централи. При тях няма шум, може да се дигне скорост над 33600 (42000 горе-долу е нормална скорост на вързване), почти няма drop, и си е аналогова централа (таксува се като такава). Имат tone dialing и dialtone.



    Във София има три такива (927, 928 и 929), имаше по едно време и още една, ама не съм много наясно коя и дали още е такава. В Бургас ме съмнява да има, но не е изключено. Смяната беше някъде към 10 лева, не съм сигурен. Но могат "без да искат" да ти сложат цифров, така че дори да има crosspoint в Бургас по-добре не рискувай.



    BEWARE! INTEL INSIDE!



    Променено от exabyte на 12/11/2001 20:41:14

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #11

    Ripzzzzzz

    хм - file not found ... de go tozi dcsetup.exe ?!




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #12

    Ripzzzzzz

    linka naistina ne raboti.Mejdudrugoto FearMe kazvali sa mi 4e kogato uploadva6 ne6to ne ti se namalq skorostta na download,a puk i max skorost pri upload mai be6e okolo 22kbps




  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Ripzzzzzz

    няма такова нещо, хора! 28.8, 33.6 или 56.6 и т.н. - това е трансфера - dl или ul - няма значение! сумарно не можеш да го надхвърлиш! друг е въпроса, че можеш да го надскочиш малко благодарение на компресията, но фантастики от рода на х2 за вече компресирани данни ( архиви, музика, etc. ) - просто забравете, soft-а ви лъже.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе