Резултати от 1 до 3 от общо 3

Daikin ATX35GV1B - има ли такова животно...?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ist
    ist е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    1
    #1

    Daikin ATX35GV1B - има ли такова животно...?

    Здравейте,
    Реших че е време да си купя климатик и от тук от там, приятели, познати, магазини, консултанти от търговски вериги...мнения много.
    Парите които мога да похарча за такава техника са 1500 лв. Най-накрая се спрях на марката PANASONIC макар че съм предубеден към нея след покупката на едно видео когато бяхме в ерата VHS.Отивам за последна консултация в техномаркет и по пътя се сещам че не съм уважил магазини Зора. Там разговаряйки с продавач-консултатнта, тои ме попита чувал ли съм марката ДАЙКИН, и аз гледам и се пуля, наистина хе бях чувал тази марка. Показа ми модела който имаха ATX35GV1B и ми каза, че е правен за европейския пазар в Тайван. Разказа ми са характеристиките му и др. подробности. Сравни нивото му на шум 22 dB с това на panasonic-а 32 dB. Panasonic-a на който се бях спрял е модел Е-12 HKE. Цената и на двата климатика е една и съща и сега се двоумя кой от двата да избера. Странното е че пиша в google ATX35GV1B и той не намира нищо. Та въпроса ми е някой имал ли е досег до този модел климатици на ДАЙКИН. И другият ми въпрос е коя от двете марки да избера (препоръчайте ми и модел). Четох също че ДАЙКИН за Европа се правят в Белгия и Чехия. Не знам вече на какво да вярвям, затова моля дайте съвет.

    Поздрави.
    ist.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #2

    Re: DAIKIN ATX35GV1B има ли такова животно...?

    Панасоника, защото има по-добра сервизна база в цяла България, а Дайкина я разбира някой от АТАРО ,я не....
    Между другото АТАРО се усетиха и свалиха почти наполовина цените-то за такова дърво е нормално да платиш 1200 лв......

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re: DAIKIN ATX35GV1B има ли такова животно...?

    В google пиши ATX35G. Това е климатикът.
    Julian ще ти каже повече за модела, не знам струва ли си. По принцип Daikin са една класа над Panasonic, но все пак зависи от конкретния модел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MITSUBISHI MSZ-WX22T има ли такова животно
    От toon4o във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 33
    Последно: 05-12-19, 15:54
  2. Отговори: 20
    Последно: 24-12-06, 18:41
  3. Отговори: 13
    Последно: 17-09-04, 22:38
  4. има ли такова животно като ....
    От mistar_ti във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-03, 20:24
  5. Overclock 486 има ли такова животно???
    От Popkaro във форум Овърклок
    Отговори: 5
    Последно: 18-03-02, 19:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе