Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Интерес

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    81
    #1

    Интерес

    За моя климатик е казано, че може да работи до -15 градуса. Какво да правя когато температурите навън са -20. Да го спирам ли?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #2

    Re:Интерес

    Няма да му казваш,да си мисли,че е -15°!

    И ако случайно стане -20°,не го спирай,щом е работил без проблемно при -15°,ще си работи пак.

  4. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #3

    Re:Интерес

    пускаш над нулата. спираш пак над нулата. ако сам спре ... спре.

    напиши модела все пак - да видим кой климатик работи до минус 15 , някой път има разлики какво си купил и какво са ти продали.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    81
    #4

    Re:Интерес

    Климатика е Fujitsu Nocria

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #5

    Re:Интерес

    Nocria-та си я дават официално до -20. Ако е добре оразмерена, добре монтирана и си добър стопанин, няма да имаш проблеми. Имам спомени, че не ти я бяха вакумирали или греша?

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    81
    #6

    Re:Интерес

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Nocria-та си я дават официално до -20. Ако е добре оразмерена, добре монтирана и си добър стопанин, няма да имаш проблеми. Имам спомени, че не ти я бяха вакумирали или греша?
    да точно така не ми я бяха вакуумирали. На едно място я видях, че я дават -15, а на друго -20. За сега никакви проблеми, работи много добре. Не я спирам изобщо. Когато излизам и лягам свалям температурата на 20 градуса

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #7

    Re:Интерес

    ... Добре си я ползваш, за другото е божа работа.


    .... сега гледам в сервизното я дават до -15, в каталога до -20, но не е проблем.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    81
    #8

    Re:Интерес

    Да разбирам ли, че не трябва да я спирам дори и при -20 градуса, той сам ще спре като прецени че не може да работи?

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #9

    Re:Интерес

    Никакво спиране, ако има проблем, тя сама ще спре. От модела проблем не очаквай, ако има нещо е от лош монтаж. Но това е корава машина. Топли се и се радвай на живота ...

    Единствено като добър стопанин си наглеждай външното, ако има висулки под тавата ги махай, гледай за запушени отвори, ослушвай се за необичайни шумове ... но не се вманиячавай де, все пак машината трябва да ти служи, а не ти на нея.

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #10

    Re:Интерес

    малко е малка дупката на тавата отдолу. чак се чудя за нагревател в тавата , но първо ще видим накъде ще отидат нещата.
    хем външното тяло не го вали директно и е на закрито и имаше 10 см висулка предишното 3 4 дневно застудяване.
    остана да дочакаме зимата и тия -15 -20

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    81
    #11

    Re:Интерес

    Аз не съм забелязал да има висулка на моето външно тяло или ти говориш за висулки на покрива. Аз мисля, че не би трябвало да има висулки по външното тяло нали се размразява. Онзи ден при едно размразяване бая вода изтече около 1 кофа дори се чудех в началото да не би да е почнало да вали .

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #12

    Re:Интерес

    Щом моето ХИТАЧИ си работи без проблеми при -22, на НОКРИЯ-та какво и береш грижата, нищо и няма.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #13

    Re:Интерес

    Бреййй, че къде са тези температури в България? Момчета да не живеете на в. Ботев?

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #14

    Re:Интерес

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Бреййй, че къде са тези температури в България? Момчета да не живеете на в. Ботев?
    ... България не е само Петрич. Питай колегите нагоре по Русе, Силистра, Севлиево ... да не говорим за Кнежа, където всяка година сковава як студ.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #15

    Re:Интерес

    Никакво спиране, ако ще и -25 да стане.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Интерес към външно тяло на климатик Окита (?)
    От FearMe във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 27-05-12, 10:56
  2. Apple има интерес към закупуването на Sony?
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 29-10-10, 09:26
  3. ако имат интерес варненските ISP
    От mitko712 във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 15-10-03, 02:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе