Здравейте,нов съм във форума и като цяло съм невежа в климатичната техника , всичко което знам е от четене по форуми.

Моля препоръчайте ми климатик на FUJI ELECTRIC ( за тази марка мога да взема отстъпка )
От Русе съм , живея в чародейка-север , панелен блок с изцяло южно изложение ( лятото в стаите става по 30 градуса със спуснати плътни завеси ) , външна изолация със плътен стереопор 10 см , вътрешна с по-рехав стереопор 2 см , етаж 1 , 5 см фибран на пода. среден апартамент , тоест като се влезе в коридора , стаите са разположени на една линия , като в дясно се пада 13 квадратова спалня ( 30 кубика ) , коридор 8 квадрата , в средата е кухнята 10 квадрата и в ляво се пада хола 20 квадрата ( 50 кубика ) , там външното тяло ще бъде от всякъде на завет защото над мен има тераса , и от двете страни също има тереси , а отсреща на 30 метра има висок и дълъг блок и там е абосолютно закътано местенце.
дограмите са чисто нови , 5 камерни с 3-ен стъкло пакет на Salamander Brugmann profile, на Хола , който единствен няма тераса обмислям и слагането на външни пвц щори. в неотопляема стая тази зима при -22 навън , вътре най-студено е ставало 11 градуса ( кухнята ) , 12 ( хол ) , в спалнята се отоплявахме с един стар калорифер на първа степен само през целия ден ( 800 W ) консумация.
Искам ( но не знам дали е възможно ) с два климатика в спалнята и хола , да стопля всички стаи , температурата която искаме и ние комфортна е 20-21 градуса.

Какво бихте ми препоръчали ??? бюджет за 1 климатик до 1600-1700 лв


БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!