Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Haier - DC инвертори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1

    Haier - DC инвертори

    http://www.klimageraete24.de/klimage...rinverter.html вижте тука за какви машини става дума по другите бели страни.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #2

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    Имам го същия модел http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=44 и мога да ти кажа че е пълен боклук. Мое мнение .Още на 1 -виа месец му изби модула и трябваше да чакам 40 дни да го заменят с нов.Заа тези пари 1500лв. с монтажа който ми излезе Много по добре е Fujitsu 12lgc.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    Бъркаш машините, тези от линка, който дадох, са от съвсем различен клас от това, дето тука го продават.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #4

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    edi1 същият боклук от линка е. И какво му е суперското като го дават да работи до -7*C

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #5

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    Ако си решил да си копуваш климатик послушай ме копувай си Fujitsu,Daikin ,Mitsubishi,Toshiba....... но не си взимай Haier!!!

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    А, сакън, имам си добри машини, под името ми ги има.Имам предвид, че това са модели, които не се продават в България, с това означение в България не излиза нищо /освен да е с други букви/.За минималната температура си прав, но виж им СОР-овете и другите данни.Дадох ги, само защото ми стана интересно, не, че ги препоръчвам.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    Да си го купи и след година плаче за нов модул и ако е извън гаранция си е пара. Аз тази година доста Хаери отремонтирах тъй като фирмите монтиращи ги отказват да ги поправят.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #8

    Re:ХАЙЕР - ДС инвертори

    Повярвай ми тези показатели при - 10-15 няма да са такива и ще студуваш и няма да можеш да спиш не само от студ ами и от шум!
    Всички знаем че хайер е една от калпавите марки даже мидея е по-добре!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #9

    Re:Haier - DC инвертори


    С изключение на bobvo всички останали говорите наизуст, тоест пълни глупости.От всички изказали се имали някой който да е ползвал,монтирал или поне виждал mодел на хаиер който завършва на (SDB).

  12. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #10

    Re:Haier - DC инвертори

    nasko - Има ли някакво значение точния модел, след като завода производител дава работа на отопление до - 7 градуса...?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #11

    Re:Haier - DC инвертори

    Има бе,румба,я виж къф КОП са му избацали. Уруруто не пасти,а репи да яде...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #12

    Re:Haier - DC инвертори

    Страно е как си отваряте безмислена тема само и само да си поплюете по хаиер.
    rkk и на моя хаер пише че работи до -7 но вече изкара две тежки зими с температури достигащи до под -15 . И други марки пишат до -7 но всички работят и при по ниски температури.Мога да ти пратя технически характеристики на HVA серия с всякакви таблици и графики при температури от -15
    vanko68 да не би да си се удрял в някой ниско монтиран хаер че ги мразиш толкова много.За да можеш да спиш по-спокойно ПРИЗНАВАМ ,че даикин е по-добрата марка от двете. И не мога да разбера защо постоянно сръвняваш две толкова несравними неща
    Едното струва 1300 а другото двойно.
    Иначе видях снимки от твои монтажи в форума и признавам,че работата е свършена с много мерак .Поздравления за добрата работа .

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #13

    Re:Haier - DC инвертори

    nasko-g - благодаря за топлите думи. А относно хайера - бях няколко години сервизен в голяма фирма,основен монтажник на Технополис.Демек главната ми работа беше да оправям точно хайерите. А пък точно от този модел първия ми монтаж изобщо не тръгна,та как да го помня с добро. На всеки 10 продадени ходех на 5-6 ремонта. Ако ти си уцелил читав климатик,какво да кажат останалите патили клиенти,набутали се яко с по 1300-1500 лв. За тези същите пари си вземаш марков Дайкин,Фуджицу,Шарп,Тошиба и забравяш думата проблем.Голяма работа,че били с по-малък КОП,той нито топли,нито пази от дефекти...

  17. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #14

    Re:Haier - DC инвертори

    Цяла зима наблюдавам DC - инвертор Haier на братовчетката (аз го монтирах и ме е яд че не отказах монтажа...тя си го избра без да иска мнението ми...в магазина са им дали" компетентно " мнение .Та паднат ли температурите не го ползват че духа студено...духалката е по надеждна и спасява положението...думата климатик в тях е забранена и ме обявиха за луд когато разбраха че ще се топля с климатици.А цената на Дайкин e 1300 лева а не двойно , наско радвам се че твоя работи добре - имам колега който се топли точно с Хайер и е много доволен...явно е на късмет...незнам.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #15

    Re:Haier - DC инвертори

    Само че Хаера вече не е 1300лв а е 750-850лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инвертори Panasonic или Haier?
    От ru-boy във форум Климатици Haier
    Отговори: 60
    Последно: 18-10-17, 20:57
  2. Сравнение на инвертори работещи на 220V с COP>5
    От deian във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 219
    Последно: 27-10-14, 18:20
  3. Продавам честотни инвертори.
    От denuchi във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-11, 19:32
  4. Нови инвертори на МИЦУБИШИ ЕЛЕКТРИК
    От edi1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 12-02-11, 00:07
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2, Haier HSU-12H03/H(DBP) или Haier HSU-12HB03/R2(DB)
    От did във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-06, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе