Резултати от 1 до 5 от общо 5

Въпрос относно HSU-12RF03/R2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    5
    #1

    Въпрос относно HSU-12RF03/R2

    Привет... бихте ли ми дали малко данни за този климатик? Имам впредвит с какъв фреон е,инверторен ли е... и най-важното - има ли възможност този климатик да работи на охлаждане /за сървърно/ през зимата ...демек има ли нискотемпературна платка?

    Задавам въпросът понеже в нет-а нещо неможах да намеря много инфо,освен че вече е стар модел и че е доста евтин бил...което ме навежда на мисълта,че нито е инверторен,нито става за сървърно... но знам ли...


    Благодаря Ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #2

    Re:Въпрос относно HSU-12RF03/R2

    И аз искам да науча повече за този модел. Дават ми го да го ползвам,свален е и ми интересува дали си заслужава монтажа. Ясно ми е,че няма да е "световна сила" ,но все пак.... Някой ползва ли такова чудо на техниката да сподели мнение. Ако не струва хич, поне да не си играя да дупча,монтаж,демонтаж ,замяна с друг и т.н.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #3

    Re:Въпрос относно HSU-12RF03/R2

    Защо не ползвате Гугъл там има всичко а искате на готово.


    Този климатик вече не се предлага,
    HSU-12RF03/R2 е обикновен климатик HAIER с постоянни обороти на компресора и постоянна мощност, който е добре да се използва предимно в режим на охлаждане. Това е относително евтин климатик, но ако желаете да го използвате за отопление е силнопрепоръчително да разгледате нашите цени за инверторни климатици. Предимствата на всички инверторни климатици се състоят в по-висока енергийна ефективност, по-ниски нива на шум и много по-комфортно усещане, когато се използват за отопление.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #4

    Re:Въпрос относно HSU-12RF03/R2

    VeleV.Klima , Благодаря за бързия отговор. Явно ще търся нещо друго. А защо не питах Гугъл ??? Защото исках мнение от човек, занимаващ се и ползващ климатична техника. А не ми върши работа сухата статистика на гугъла. Хубав ден.

  6. DaGa
    Guest
    #5

    Re:Въпрос относно HSU-12RF03/R2

    Velev това което си извадил от сайта на роял електроникс, съм го прочел... както виждаш в поста си съм написал,че съм разбрал,че моделът е стар и т.н...но защо трябва само да се заяждаме питам аз...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 18:12
  2. Haier HSU-12RF03/R2- обледява външното тяло
    От storadbov във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-09, 08:03
  3. ВЪпрос относно SP 2
    От viper във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 06-07-04, 19:13
  4. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе