Резултати от 1 до 7 от общо 7

ВЪпрос относно SP 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #1

    ВЪпрос относно SP 2

    Имах някакъв вирус на компа, който ми генерираше трафик.Оказаа се, че единственото спасение е да сложа SP 2 и така и направих.Но когато отворя някаква страница в нета постоянно ми изкарва някакво съобщение:"This website in the interneet security zone is attempting to navigate to a website in the Local intranet security zone.To protect your security,navigation was blocked.If you trust this website,click OK to allow the navigation to continue." Та въпроса ми е как да го спра това съобщение да не се появява.Излкючил съм Windows security alerts и пак ми го изписва.Моля помогнете![:O][:O][:O]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #2

    ВЪпрос относно SP 2

    ами смъкни си секюритито на интернет зоне от опциите на интернет експлорър. предполагам че е вдигнато догоре (most secure или както там го водят)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #3

    ВЪпрос относно SP 2

    давам му, но не ми позволява,Казва ми, че "среден" е препоръчително и ми казва да избера "среден" или по-висок.Какво да правя[xx(][][:O]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #4

    ВЪпрос относно SP 2

    Някой ми казваше, 4е този SP2 който е в нета не бил финал и не било много добре да се слага. Верно ли?

    Ако е така как да му окажа да не се точи никога, а не само да го забавя до няколко дни?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #5

    ВЪпрос относно SP 2

    Вярно е, че не е финална версия, бета е, но какво да правя.Казазха ми как можело да се оправи.Трябвало да се изключат ActiveX конзолите, но по този начин ще има да ми влизат тртоянски коне, вируси и т.н.[xx(][xx(]

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #6

    ВЪпрос относно SP 2

    Слагането на SP2, не е virus cleaner.

    Ти изчисти ли вируса, преди да сложиш SP2 или го сложи върху вече заразения компютър???

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #7

    ВЪпрос относно SP 2

    Сложих го отгоре му и само така се оправи.Вече не ми генерира трафик[:D][8D][][][:P][8)][Yes!][Yeah!]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос относно HSU-12RF03/R2
    От Xfen във форум Климатици Haier
    Отговори: 4
    Последно: 14-12-11, 15:53
  2. въпрос относно лсд
    От marea-ta във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-10, 19:12
  3. Въпрос относно DC++ ?
    От ipnaid във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-06, 00:32
  4. Въпрос относно PSU?
    От saint056a във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 21-04-05, 19:39
  5. Въпрос относно DVD
    От m във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-04-04, 15:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе