Резултати от 1 до 9 от общо 9

Климатик Gree Велико Търново?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #1

    Климатик Gree Велико Търново?

    Здравейте! След дълго разглеждане на различни оферти в Интернет, реших да купя едно Грее 18 инвертор Климатик GREE GWH18KG. И дотук беше веселата част. Започнах да обикалям по фирмите, които предварително бях проверил, че монтират Грее във В.Търново и тогава започна голямото разочарование. Оказа се че никой не може да ми достави такъв модел. Та въпроса ми е, някой знае ли, откъде мога да се сдобия с такава машина? Или пък ако е толкова трудно, предложете нещо подобно за същия бюджет. Предварително благодаря на отзовалите се!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    То за 1350 лева с монтаж свястна инверторна 12-ка не може да се намери ти за толкова пари 18-ка искаш.

    Климатик не се избира според бюджета, а според помещението, условията и изискванията на и за работа.

    Този SANG GWH18MC-K3DNB3E е производство на GREE, но какви са му параметрите е неизвестно, трябва на място да отидеш да видиш.
    Този пост е редактиран от valen1; 28-09-12 в 00:19.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #3

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    Да не изпадаме в излишни форумни клишета. Проблема е решен и модераторите ако искат могат да изтрият темата.

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    Брех, ами дай "нишан" как е решен проблема-поне за "бъдещите" поколения потребители на този форум.Нали за това съществува да решава проблеми и да си помагаме. Иначе става доста егоистично- щом моят проблем е решен трийте, тоест таковайте си м**йата, аз съм готов и вече нямам проблем.

  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #5

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    Още е рано да се говори ще има ли проблем и доколко взетото решение решава нещата и всъщност до колко точно ги решава.

    То един проблем по много начини може да се реши или пък може и да се продължи с нерешаването му, което също си е някакво решение.

    Ако си прецакал по някакъв начин системата не се стеснявай да го споделиш, защото има страшно много хора, които търсят начин да го направят.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #6

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    Всяко зло за добро. Климатик Daikin FTXN50L Тоя с програма енергийна ефективност ми се вписва точно в бюджета.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #7

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?


  10. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #8

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    За протокола и в двата режима е клас А. Макар, че тези класове са ала-бала и не това е параметъра, който трябва да се гледа при избор на климатик. Няма значение стоката къде е произведена, а са важни качеството за парите, които струва и техническите параметри.

    Все пак е по-добре да вземеш нещо, за което има документация и дето се вика, ако му разбираш и сам да можеш да си го оправиш, има няколко големи вносителя на марката, между които да избираш цени и обслужване, отколкото да вземеш нещо дето никой не го знае дори и интернет какво е, няма документация и си зависим само от един, този който ти го е продал.

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #9

    Отговор: Климатик Gree Велико Търново?

    за 300 лв. повече,щеше да получиш по-добрия му брат-FTX50GV

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръка на добър хладилен техник за Велико Търново
    От doxr във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 23-06-16, 23:33
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-09-12, 10:09
  3. Кои фирми предлагат Daikin във Велико Търново?
    От ex-man във форум Климатици Daikin
    Отговори: 25
    Последно: 25-10-10, 15:44
  4. Отговори: 2
    Последно: 10-11-09, 18:40
  5. Световно по катерете във Велико Търново...
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-05, 11:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе