Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 37
Like Tree23Одобрявам

Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    14
    #1

    Lightbulb Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Здравейте,

    Предстои ми да слагам климатик в квартира. Стаята е около 23 квадрата няма изолация но е южна (топла е) и има остъклена тераса (винкел). Въпроса е прост тези два модела GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE и GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi) в момента с монтажа ще ми излязат 1000лв. (така де на една и съща цена са)
    Моля някой по вещ на да каже кой модел си струва повече защото съм тотален лаик Разглеждах мнения и разбирам, че change май бил по стабилен (теми от форума), а за мен екстрите като WiFi не ме влекат толкова.
    Иначе знам, че марката е Китайска но бюджета е много кът а и е за квартира все пак.

    П.С. Моля за мнения по двата модела а не за предлагане на друг модел
    Благодаря Ви!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #2

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Здравей, ако WiFi-то не е задължителна функция, грабвай Change, определено има по добри показатели зимно време.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    121
    #3
    И аз бих се съгласил за Change.Добър климатик,тих и топли добре.Само незнам дали точно 12-ка ще е добре,като се има впредвид колко са орязани китаиците като мощност.Без изолация о ако имаш и външна сътена,а пък ако е и панелка.Прецени.Не забравяи че и лятото ще е горещо и ще го използваш,но ще търсиш и икономичност което не е лесно при такива условия.
    P.Hristov одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Не е зле грито но лично аз бих добавил още 150лв и ще си взема дженерал разликата в цената е малка но в работата им голяма.
    bobovo и emil vasilev харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #5

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Колега Велев, за още 150 отгоре над Change може дасе дамери само LLCC което определено не е по-добро от него.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    ivan74 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #6

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Грешка си че не е по добро от него все пак виждам кое как работи.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #7

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Колега Велев, за още 150 отгоре над Change може дасе дамери само LLCC което определено не е по-добро от него.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Потвърждавам за LLCC!

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
    P.Hristov одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #8

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Всеки си има мнение господин Велев, което обачи не значи, че е правилно. Ако ме следите, ще знаете, че мнението ми за японските марки с китайски произход не ме впечатляват. Със сигурност FG имат добри машини, но LLCC не е от тях. Това е компромисен модел в името на цената.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Aleksandars и rosswen харесват това.

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Всеки си има мнение господин Велев, което обачи не значи, че е правилно. Ако ме следите, ще знаете, че мнението ми за японските марки с китайски произход не ме впечатляват. Със сигурност FG имат добри машини, но LLCC не е от тях. Това е компромисен модел в името на цената.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    Определено си пристрастен аз съм обективен и ако не знаеш 12ллцц и 12лмца използват едно и също външно тяло от година. Виж за модела 12ллца ако беше щях да кажа да.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #10

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Вальо, нещо се бъркаш с еднаквите външни тела. Изобщо не са еднакви, освен визуално.
    P.Hristov одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #11

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Пристрастен може да сте и Вие, в зависимост от това колко е печалбата от различните машини Само да спомена, че аз си имам човек от кухнята на конкретната марка (FG) в отбора и не ми се налага да не знам.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #12

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    По спомен разликата беше в наличието на EEV в модела LLCC.

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #13

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Компресорите са еднакви, кондензатора на 12LMC е двоен и е с EEV, а при 12LLCC е двоен само отзад, отстрани е единичен и модела е с капиляри. Количеството хладилен агент също е по малко, отколкото в другия модел. А и по размери имат малка разлика.
    P.Hristov и rosswen харесват това.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #14

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Вальо, нещо се бъркаш с еднаквите външни тела. Изобщо не са еднакви, освен визуално.
    Не съм грешка отвори ако имаш и двата модела и открий разликата.
    А относно печалбата бих казал че така са ни цените че дали ще продадем и монтираме грии или дженерал печалбата е еднаква.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #15

    Отговор: Помощ GREE GWH12KF / K3DNA6G CHANGE или GREE GWH12RB / K3DNA3C VIOLA (WiFi)

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Компресорите са еднакви, кондензатора на 12LMC е двоен и е с EEV, а при 12LLCC е двоен само отзад, отстрани е единичен и модела е с капиляри. Количеството хладилен агент също е по малко, отколкото в другия модел. А и по размери имат малка разлика.
    Точен както винаги

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново
    От P.Hristov във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 1004
    Последно: 13-10-21, 08:42
  2. GREE GWH12KF K3DNA6G CHANGE - Мнения
    От Любослав Иванов във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-16, 14:39
  3. GREE GWH12KF K3DNA6G CHANGE - Мнение
    От Любослав Иванов във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-16, 13:57
  4. Моля за съвет относно Gree GWH12RB Viola new
    От Panagito във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 6
    Последно: 17-07-13, 17:20
  5. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 10:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе