Резултати от 1 до 3 от общо 3

Hitachi RAS/RAC-E10H2 - споделете впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    3
    #1

    Hitachi RAS/RAC-E10H2 - споделете впечатления

    Уважаеми форумци споделете впечатленията си за тези прослувути китайски инвертори с висок COP 4.46 както ги обявяват в техномаркета. Мисля да си взема една 10 и една 14 за двете стаи които имам, но струва ли си? Да не са някой дървета? Дават ги много икономични, много безшумни, абе въопще изглеждат супер. Цената е повече от приемлива. Струва ли си според вас? Има ли някой това китайско чудо?
    Благодаря ви предварително!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Споделете впечатления от Hitachi ras/rac E10H2

    Невидам никаквъ проблем да има китайски климатик с такива параметри. По скоро въпроса е релани ли са тези параметри. Потърси в нета дали този модел климатик е с такива параметри.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    88
    #3

    Re: Споделете впечатления от Hitachi ras/rac E10H2

    Здравей,
    Имам такова Hitachi 10ка от около 2 месеца, мога да споделя това-онова:
    - Не е от безшумните (сравнявам с Fujitsu-general12-ка в един приятел) няма silent mode, а най-слабия режим на вентилатора си се чува доста.
    - Винаги когато включва вътрешното тяло започва с max обороти на вентилатора и после пада на зададените.
    - На всеки 90 часа светва лампичка че трябва да почистиш филтрите (това не е базирано на инфо от датчик а на таймер) и е доста дразнещо за мен защото аз чистя филтри веднъж/дваж годишно (тука маняците във форума ще ме разкъсат)
    Иначе климатика е пушка, за 2 месеца не е спиран, само цъкам копчето за температурата - засега никакви проблеми.
    За СОР-а само знам че всяка фирма си го мери сама и съответно пише каквото премери (или и се иска да премери) има сайтове със сравнителни тестове, но точно тази китайска сглобка за източна европа едвали ще фигурира.
    Катоцяло - има много по-добри вариянти от 'реномирани' производители на клими, за около 3 пъти повече пари, това Hitachi върши работа топли/охлажда нищо повече, нищо по-малко.

    Поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Hitachi RAS/RAC-E10H2 - мнения
    От jwalker във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 27
    Последно: 26-04-11, 18:39
  2. HITACHI RAS/RAC-E10H2 или PANASONIC CS/CU-UE9JKE
    От vladisslav във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-10, 00:12
  3. Panasonic CS/CU-UE9JKE или Hitachi RAS/RAC-E10H2
    От hristokk във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 13
    Последно: 24-09-09, 17:25
  4. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-08-06, 16:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе