Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree18Одобрявам

Hitachi Ras-SC50Z2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #16

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Exp1orer, извън темата...Почакай...След време, една дузина "специалисти" ще се изкажат как машината ти е боклук, харчи много ток, има и нещо и все подобни неща...Типично за форума в последно време...
    Ползвай си е със здраве!
    ruuni9 одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    9
    #17

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Aleksandars,изобщо не ми пука дали ще кажат ,че е боклук.Аз споделям мнение,за да може да се ориентират хората.Благодаря на теб и на всички които взехте отношение по темата.В крайна сметка е важно да топли,дали ще е 600 вата или 1 киловат всичко е много относително.Не съм мерил изходящата темпертура,ама няма и смисъл според мен,защото като застана на 3 метра от него се усеща колко е горещ потока.
    Aleksandars, ruuni9 и Genadi80 харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #18

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Exp1orer, извън темата...Почакай...След време, една дузина "специалисти" ще се изкажат как машината ти е боклук, харчи много ток, има и нещо и все подобни неща...Типично за форума в последно време...
    Ползвай си е със здраве!
    Съгласен съм с теб, но и ти в темата на "ентусиастите по цепеници" с доста евтините модели климатици под марка Старлайт, ги наричаш (да речем не пряко) "боклуци". Може и да са такива сравнени с някои от "марковите", но пък те хората честно си казват, че с оглед парите, които са платили са доволни.
    Gyokov одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #19

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Exp1orer, извън темата...Почакай...След време, една дузина "специалисти" ще се изкажат как машината ти е боклук, харчи много ток, има и нещо и все подобни неща...Типично за форума в последно време...
    Ползвай си е със здраве!
    Извън темата: може и да е типично за форума, но да го каже това и така главния модератор на точно този форум не смятам, че е подходящо.
    Pr_br одобрява това.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #20

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    VanDan, няма как някой да ми хвали нещо, което съм виждал от преди 20 години в други марки....За мен такива машини са технологично "мъртви" модели...3,52 kW номинал и 3,9 kW максимал...И това ако са параметри и хардуер, здраве му кажи.... За всеки влак има пътник, не отричам, но да се прехласвам по подобни неща, е абсурд...

    Gyokov, никой не Ви кара насила да четете това което съм написал. Бъдете здрави!
    Alexi одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #21

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Цитат Първоначално публикувано от Exp1orer Виж публикацията
    Aleksandars,изобщо не ми пука дали ще кажат ,че е боклук.Аз споделям мнение,за да може да се ориентират хората.Благодаря на теб и на всички които взехте отношение по темата.В крайна сметка е важно да топли,дали ще е 600 вата или 1 киловат всичко е много относително.Не съм мерил изходящата темпертура,ама няма и смисъл според мен,защото като застана на 3 метра от него се усеща колко е горещ потока.
    Честито за придобивката,не обръщай внимание на това какво се пише за този род машини тук,и аз преди бях на друго мнение но, след като се сдобих с Hitachi RAS-S40Y2 мнението ми се промени и сега се радвам на топлината и комфорта който създава .Да и моето японче като му дам зор започва да работи на над 1000вата и бълва жега здраво.
    Наслаждавай се на машината и споделяй инфо.

    П.С.Моята бангия е от далечната 2009г.
    Aleksandars, Kasap, bobivg и 4 други харесват това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    9
    #22

    Отговор: Hitachi Ras-SC50Z2

    Genadi80 благодаря.Този моя пише че е 2010 година ама няма особено голямо значение,важно е да работи нон стоп.Живот и здраве следващия ще е отново японски климатик и то нов,просто започнах да се убеждавам в разликата спрямо европейските.Притежател съм на Дайсекай 8 и в друго жилище на Дайсекай 9,доволен съм и от тях но този ги превъзхожда.Иначе съм си наумил следващия да е нова японска Тошиба,пак ще бъде за помещение със сходни данни като това в което е сложен Хитака.
    Genadi80 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе