Резултати от 1 до 9 от общо 9

Panasonic vs. Midea MSG_HR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #1

    Panasonic vs. Midea MSG_HR

    К&K/Китов и Кусев/ свалиха драстично цените на ON-OFF китайските PANASONIC-и,очаква се отговора на "МАГНУМ-Д"-колко може да се свали цената на "прехвалената" MIDEA
    От което печелим ние-потребителите

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #2

    Re: Panasonic vs. Midea HR



    сеткомец


    Профил Лично Съобщение (Неактивен)


    Panasonic vs. Midea HR
    « -: Днес в 21:09 »
    Отговори с цитат
    К&K/Китов и Кусев/ свалиха драстично цените на ON-OFF китайските PANASONIC-и,очаква се отговора на "МАГНУМ-Д"-колко може да се свали цената на "прехвалената" MIDEA Ole
    От което печелим ние-потребителите Drinks
    Благодарение на калпавото лято,Европа е пълна с непродадени климатици.Сега е времето на Китов,да им ги купува за жълти стотинки.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #3

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Интересно ми е!?!?!?,кога най-после всички ще разберат че К и К с техните Самсунзи,Панасоници,Неа и т.н. не стават за НИЩО.!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #4

    Re: Panasonic vs. Midea HR




    Профил Лично Съобщение (Активен)


    Re: Panasonic vs. Midea HR
    « Отговор #2 -: Днес в 19:50 »
    Отговори с цитат
    Интересно ми е!?!?!?,кога най-после всички ще разберат че К и К с техните Самсунзи,Панасоници,Неа и т.н. не стават за НИЩО.!
    Докато не разберат,че няма BMV на цената на трабант,докато спрат да търсят евтино и хубаво,т.е. никога

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #5

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Интересно ми е!?!?!?,кога най-после всички ще разберат че К и К с техните Самсунзи,Панасоници,Неа и т.н. не стават за НИЩО.!
    Не съм саглясен с тебе ,за цените са си перфектни и не дават по голям процент дефекти спямо продажбите, от останалите марки и модели,имат най много продажби и е нормално да имат дефекти.До сега не сам чул на някои да не са му презнали рекламация.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #6

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Не съм саглясен с тебе ,за цените са си перфектни и не дават по голям процент дефекти спямо продажбите, от останалите марки и модели,имат най много продажби и е нормално да имат дефекти.До сега не сам чул на някои да не са му презнали рекламация.
    Кое е нормалното?
    Със палети сменени компресори?
    На коя друга японска марка е имало такава издънка?
    Издънката е потресаваща даже за китайска машина.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #7

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Цитат Първоначално публикувано от jori
    Кое е нормалното?
    Със палети сменени компресори?
    На коя друга японска марка е имало такава издънка?
    Издънката е потресаваща даже за китайска машина.
    Тя серията DKE беше с дефекти,но за разлика от много други"ПРЕДСТАВИТЕЛИ" и"ВНОСИТЕЛИ" K&K се издължиха за всяка подадена рекламация,да не кажа,че и доста фалшиви гаранционни карти минаха и някои направиха яки"гуши"...Кои са другите коректни вносители,които имат сайт и там си казват,че изтеглят проблемния модел или не се бавят с ремонти и доставки.Че,колко хора реват от други прословути марки,правени в гаражи,че и инвертори-и духат супата/цитат наЛюбо Пенев/!
    Айде по-сериозно!Не съм фен на K&K,още по-малко на Петя/Китова/,но фактите са си факти!Проблемите с другите "вносители" ги усещат клиентите!Който не греши-да хвърли камък!Или става баснята за лисицата и киселото грозде....
    p.sАйде някой,който си е сложил FUJI и да се "изреве" на Лозанов от TEMPEX,или МЕ с проблеми-на Николай!Да не говорим за HITACHI-ще чакате отговор от центалата в Лондон,докато минат 3 месеца!Дайте да сме реалисти!!!

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #8

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Тя серията DKE беше с дефекти,но за разлика от много други"ПРЕДСТАВИТЕЛИ" и"ВНОСИТЕЛИ" K&K се издължиха за всяка подадена рекламация,да не кажа,че и доста фалшиви гаранционни карти минаха и някои направиха яки"гуши"...Кои са другите коректни вносители,които имат сайт и там си казват,че изтеглят проблемния модел или не се бавят с ремонти и доставки.Че,колко хора реват от други прословути марки,правени в гаражи,че и инвертори-и духат супата/цитат наЛюбо Пенев/!
    Айде по-сериозно!Не съм фен на K&K,още по-малко на Петя/Китова/,но фактите са си факти!Проблемите с другите "вносители" ги усещат клиентите!Който не греши-да хвърли камък!Или става баснята за лисицата и киселото грозде....
    p.sАйде някой,който си е сложил FUJI и да се "изреве" на Лозанов от TEMPEX,или МЕ с проблеми-на Николай!Да не говорим за HITACHI-ще чакате отговор от центалата в Лондон,докато минат 3 месеца!Дайте да сме реалисти!!!




    Не зная на кого си фен но ТВЪРДЯ че за момента най-коректните вносители са
    1 Джи и Ей - Тошиба
    2 Темпекс - Фуджи
    3 Магнум - Мидеа
    и на дъното и под него К и К

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #9

    Re: Panasonic vs. Midea HR

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho





    Не зная на кого си фен но ТВЪРДЯ че за момента най-коректните вносители са
    1 Джи и Ей - Тошиба
    2 Темпекс - Фуджи
    3 Магнум - Мидеа
    и на дъното и под него К и К
    На Каменица LEV

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea MSR-09HRN1 или Panasonic CS/CU-UW9GKE
    От enrique във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-13, 22:02
  2. MIDEA MSG-09HRI или PANASONIC CS/CU-UE9JKE
    От vladisslav във форум Климатици Midea
    Отговори: 18
    Последно: 01-12-10, 23:16
  3. Има ли разлика между Midea MSG-12HRN и Midea MSG-12HRN1
    От armen във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 20:25
  4. Midea MSR5-12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE
    От nikman във форум Климатици Midea
    Отговори: 23
    Последно: 16-11-09, 23:20
  5. Midea MSG-09HR или Panasonic CS/CU-UW9GKE
    От tanita във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 26-07-09, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе