Резултати от 1 до 4 от общо 4

Съвет Мидеа 9-ка...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    57
    #1

    Съвет Мидеа 9-ка...

    Здравейте!

    Предварително се извинявам ,че нямам много време в момента и нямам възможност да прегледам обстойно всички вече написани препоръки мнения...Имам задачата да избера инверторен модел Мидеа 9-ка до утре наобяд...Бюджета ми е около 700-800лв(цена на уреда без монтаж). Основното, на което държа е нивото на шум на външното тяло да е минимално(минимално възможното, разбира се, от различните модели на Мидеа). Имам фирма, която да го поръча и монтира , но ми казаха да си "избера модела от интернет" ...
    Много ще съм благодарен, ако ме насочите кои са актуалните и изпитани модели. Ходих на сайта на Мидеа , но май не са публикувани всички модели...

    Предварително Ви благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Re:Съвет Мидеа 9-ка...

    Аз ще те посъветвам да си потърсиш сериозна фирма, а не такава която те кара сам да си търсиш климатик в интернет. След това и гаранцията ще я търсиш в интернет

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    57
    #3

    Re:Съвет Мидеа 9-ка...

    Цитат Първоначално публикувано от pilot
    Аз ще те посъветвам да си потърсиш сериозна фирма, а не такава която те кара сам да си търсиш климатик в интернет. След това и гаранцията ще я търсиш в интернет
    Колега, няма проблем с фирмата , те са ми близки наистина, ще си има гаранция на производителя...въпроса е да си избера модел..
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1335432153[/time]_________________________________________________

    Така или иначе вече поръчах MSR-09ARDN1

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #4

    Re:Съвет Мидеа 9-ка...

    Наличието на реотан при този модел би трябвало да спомага за по-нисък шум от климатика. Добър избор на електроуред за отопление с климатична част от към фактор шум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос за Климатик Мидеа
    От Nikol във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 24-08-11, 23:33
  2. мидеа 48 перка
    От mjechev във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 01-06-11, 23:51
  3. мидеа в дебел слои лед
    От pazzoe във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 05-03-11, 17:18
  4. Мидеа MSG-12HRN1 или Мидеа MSV1-12HRN1.
    От valerko във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 12-06-10, 02:26
  5. Дистанционно за Мидеа
    От procar във форум Климатици Midea
    Отговори: 6
    Последно: 15-02-10, 00:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе