Резултати от 1 до 4 от общо 4

Mitsubishi WX50JS втора употреба за 1 900 лв. - какво мислите?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    5
    #1

    Mitsubishi WX50JS втора употреба за 1 900 лв. - какво мислите?

    здравейте моля за помо6т ако е удобно
    предстои ми закупуването на два климатика за утопление на апартамент ново строителство с външна изолация. Понеже в Шумен няма голямо предлагане сам се насо4ил към Варна клима за доставка и инсталация на климатиците.
    предлагат ми следния гореописан модел wx50js на Mitsubishi като най подходя6т за утопление....климата е втора употреба рециклиран с вси4ки екстри там като ,,плазмени филтри и кво ли о6те не ги запомних добре за 1900 лева..
    въпроса мие
    инвестицията от климатик втора ръка добра ли е или да се насо4а към нов модел някой ако може да ми посо4и коя година е този модел 6те бъда благодарен

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Re:мнение за wx50js на Mitsubishi

    Цитат Първоначално публикувано от simbat
    здравейте моля за помо6т ако е удобно
    предстои ми закупуването на два климатика за утопление на апартамент ново строителство с външна изолация. Понеже в Шумен няма голямо предлагане сам се насо4ил към Варна клима за доставка и инсталация на климатиците.
    предлагат ми следния гореописан модел wx50js на Mitsubishi като най подходя6т за утопление....климата е втора употреба рециклиран с вси4ки екстри там като ,,плазмени филтри и кво ли о6те не ги запомних добре за 1900 лева..
    въпроса мие
    инвестицията от климатик втора ръка добра ли е или да се насо4а към нов модел някой ако може да ми посо4и коя година е този модел 6те бъда благодарен
    Сериозна цифра за втора употреба климатик . За колко квадрата ще го използваш? Може и да е върха на технолигията, но то личен опит с техника съм разбрал, че новото когато става въпрос за хубави климатици ново е по-добре, дори да не е от тази марка.

    мога са мо да посоча,че с тези пари можеш да вземеш НОВ дайкин и то достатъчно мощен.Противник съм на каквато и да е реклама на какавато и да емарка климатици, но тази годиан фактите са безспорни и те са че дайкин предлага на евтините инвертори, които наистина си струват парите и нямат конкуренция на тази цена и от този клас.

    Ето виж се убеди сам:

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...ftx50gv-rx50gv

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...ftx60gv-rx60gv

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...ftx71gv-rx71gv

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    5
    #3

    Re:мнение за wx50js на Mitsubishi

    ами хола е 45 квадрата но е много раз4упен с обособени места за хранене, кафе и кухня отделно ,,,затова прибягнах до голям размер климатици като 22,и 24
    ина4е имам малка спалня за която 6те взема отделен климатик 10 или 12 но той не мие проблем избора на големият ме притеснява понеже има само една предвидена вън6на стена за клима и затова,,вси4ки други са вътре6ни и няма каде да се постави друга ма6ина...
    варна клима ми предлагат нов но за 2600 и затова ре6их да взема втора употреба за 1800 там уж с вси4ки екстри но сега май се раззубеждавам ве4е като 4ета ва6ите мнения....
    днес една фирма ми предложи дайкин 24 за 2060 лева тайландски но ми се струва много евтино пак в българия аз се страхувам от ефтинине не6та 4е много ментаци има и затова
    ина4е ни6то не сам капарирал и пари4ките все о6те са в мен така 4е о4аквам предложения
    поздрави на вси4ки

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    5
    #4

    Re:мнение за wx50js на Mitsubishi

    и о6те тези които ми предлага колегата направо ме изумяват но да не са някой китай4ета 4е май сам много бос в климатиците или поне засега не сам седнал да про4ета два реда за тях в стария апартамент имаме два нови единият панасоник с сензор контрол дригия съ6тиоя ама менте няквао от технополис разликата е от земята до небето между двата и затова много неим вярвам на ефтините


    ако има някой от 6умен и познава корвтна фирма за климатици 6те му бъда благодарен за помо6та
    нови втора само да стане работата 4е много ме е яд когато си дам парите и после гаранционното обслужване куца като трикрако ку4а

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво мислите за китаиски климатици втора употреба
    От danchoman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 07-12-13, 17:50
  2. Проблем с климатик Mitsubishi втора употреба
    От juliante във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 05-09-13, 14:23
  3. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  4. пералня втора употреба
    От smil във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 10-05-08, 17:15
  5. Какво мислите за климатиците Mitsubishi Heavy?
    От bigstoyan във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 11
    Последно: 19-06-07, 09:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе