Резултати от 1 до 12 от общо 12

търся инструкции за MSZ 2513 W

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #1

    търся инструкции за MSZ 2513 W

    от една година имам климатик Мицубиши MSZ 2513 W търся някакви инструкции и характеристики за него защото всичко е на японски и не мога да го използвам пълноценно

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Модел от 1993 година, много читав като изпълнение. Ако ми дадеш модела на дистанционното управление, ще ти предоставя превод.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #3

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    къде мога да видя какъв е модела на дистанционното няма никакви номера по него
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321046224[/time]_________________________________________________


  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #4

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    mitaka7717 трябва да има някаква комбинация, от числа и латински букви на гърба на дистанционното,или се е протрила и не личи?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #5

    MSZ 2513 W

    на дистанционното няма никакви номера по него
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321049880[/time]_________________________________________________


    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321050134[/time]_________________________________________________

    това представлява дистанционното дано да е полезна информация моля помагайте
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #6

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    mitaka7717, Заповядай.
    [img width=800 height=492]https://lh3.googleusercontent.com/-URnufAs13Lg/Tr4J60dJr1I/AAAAAAAAB8A/2oB5VNSS6QA/s1024/EG63.jpg[/img]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #7

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Огромно БЛАГОДАРЯ най после малко повече инфо за мойта машинка Аз мислех че от един бутон се увеличава струята на въздуха а той бил за увеличаване на мощността а какво означава това всъщност и какво регулирам с него ? и ако има как още инфо за това как да използвам този таймер и за какво служи ? Предварително Благодаря а да попитам тея светодиоди за какво са на вътрешното тяло и защо на моменти се включва и 2-я зелен? а червения за какво е? и как би ми дал по голяма икономия като работи постоянно или като го изключвам като няма никой през деня

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #8

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Ампеража го оставяш да бъде на двете чертички (при едната е 10А, при две 15А), тоест машината сама да се регулира. Таймерите се използват, ако искаш да стартираш или спреш машината след определено време от този момент нататък. Машината е оставяш да работи постоянно през зимния период, като регулираш само градусите - в периодите когато те няма в помещението, намаляваш, когато се прибереш увеличаваш. При проблеми с електричеството (спиране и колебания) по добре изключи климатизатора от захранването. Когато напрежението е отново стабилно, го включи пак.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #9

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    ще направя така както казваш а за таймера нямя да барам че и там са едни йероглифи а за тезе диодни светлини отпред те какво показват? едната зелена свети постоянно,другата от време на време,понякога светва и една червена ама тя май показва че машината е в дефрост.днес я усилих до край 31 премерих изходящата Т с живачен термометър вдигна до 50 градуса и го махнах това добри показатели ли са?

  12. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #10

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Ми 50° е добре,а и трябва около десетина минути да поработи на макс,и ще почне сам да си намаля,а и скалата на термометъра ти сигурно е до тези градуси,и малко отгоре да вдигне няма да ти покаже.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    33
    #11

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Абе то имаше още разграфения,ама ме хвана страх да не се спука термометъра,че е живачен.А във какъв смисъл да се намали? Да му падне Т или да се намали силата на въдушната струя.В този ред на мисли на каква степен да държа турбината защото съм я оставил на автоматичен и не съм я барал въобще до сега,защото не ми бяха обяснили то къде,но благодарение на Александарс вече знам малко повече за моята машинка

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #12

    Re:търся инструкции за MSZ 2513 W

    Имах предвид при замерването на изходящият въздух,че трябва около десетина минути да постои термометъра или сондата,за да достигне пълния си капацитет машината,и почва да си намаля сама.Дръж си всичко на ауто-климатика знае най добре, какво да прави,и да-имаш много добър превод.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Инструкции за употреба
    От augustt във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 13-06-12, 23:54
  2. генератор КАМА KG 390-търся инструкции за работа....
    От Tonyo във форум Друга битова техника
    Отговори: 0
    Последно: 22-12-10, 18:39
  3. Печка с керамичен плот Bosch - инструкции
    От fantoci във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 26-03-09, 07:28
  4. Отговори: 2
    Последно: 12-11-07, 21:28
  5. Помощ за инструкции, спешно!!!
    От Kolio_mengemeto във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 24-01-04, 23:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе