Резултати от 1 до 3 от общо 3

Избор между MSZ-GE25VA или MSZ-SF25VE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    78
    #1

    Избор между MSZ-GE25VA или MSZ-SF25VE

    Здравейте обръщам се до този форум тъй като ми трябва компетентно мнение. Днес посетих един магазин в гр.Варна с намерение за покупка на MSZ-GE25VA. При разговор с консултанта, същия ми сподели, че може да ми предложи по-изгодна сделка като закупя MSZ-SF25VE, тъй като същия имал по-добри параметри. Аз му отговорих, че по сайтовете съм гледал и двата модела, като параметрите на първия според мен са по-добри, но той ми отговори, че от началото на тази година имало някакъв друг стандарт на измерване, при което на MSZ-SF25VE показателите са измервани при -5 градуса температура, а показателите на MSZ-GE25VA са измервани при +7 градуса и от там идвала разликата. Да се доверя ли е въпроса? Вярно ли е това, което консултанта ми сподели. Кой от двата модела е за предпочитане при равни други условия?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Отговор: Избор между MSZ-GE25VA или MSZ-SF25VE

    MSZ-GE25VA е за предпочитане.А за още по -голямо предпочитане е мицубиши хеви SRK25ZJP-S/SRC25ZJP-S.

    Не слушайте търговеца, той явно си има друг интерес различен от вашият.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #3

    Отговор: Избор между MSZ-GE25VA или MSZ-SF25VE

    Цитат Първоначално публикувано от gogorog Виж публикацията
    Здравейте обръщам се до този форум тъй като ми трябва компетентно мнение. Днес посетих един магазин в гр.Варна с намерение за покупка на MSZ-GE25VA. При разговор с консултанта, същия ми сподели, че може да ми предложи по-изгодна сделка като закупя MSZ-SF25VE, тъй като същия имал по-добри параметри. Аз му отговорих, че по сайтовете съм гледал и двата модела, като параметрите на първия според мен са по-добри, но той ми отговори, че от началото на тази година имало някакъв друг стандарт на измерване, при което на MSZ-SF25VE показателите са измервани при -5 градуса температура, а показателите на MSZ-GE25VA са измервани при +7 градуса и от там идвала разликата. Да се доверя ли е въпроса? Вярно ли е това, което консултанта ми сподели. Кой от двата модела е за предпочитане при равни други условия?
    MSZ-GE25VA е спряно от производство и по показател е по добро от MSZ-SF25VE но и двата модела вършат чудесна работа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE/MUZ-SF25VE 2013
    От petarned във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 44
    Последно: 28-10-17, 01:40
  2. Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA или Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE
    От Yavor_Panteleev във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-15, 21:59
  3. MSZ-SF25VE ШУМ
    От Svecanov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 11
    Последно: 19-08-14, 18:09
  4. Отговори: 8
    Последно: 24-05-13, 17:01
  5. Fujitsu ASYG 09LE или Mitsubishi Electric MSZ-GE25VA/MUZ-GE25VA
    От kurdamon във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-12, 21:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе