Резултати от 1 до 11 от общо 11

климатик осака krf-45gw/cxa

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #1

    климатик осака krf-45gw/cxa

    Имам климатик с тип krf-45gw/cxa но не знам какъв му е модела нямам капаци за него . Не знам дали тази тема е за тук и моля да ме извините . Ако някои знае нещо нека да пише за капаци модел и др. инфо . Поздрави на всички участници в този форум javascript:void(0);

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #2

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Доста китаиски производители отбелязват така климатицитеси това лично на мен ми говорио за производство на SHIGO но несам сигорен затова наи добре отвори външното или вътрешното тяло и на моторите акое от тази марка ше има исписано логото на производителя а ако няма исписано името на производителя тогава вече незнам коя може дае моделя мисля че е 12 ска

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #3

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    мерси климатика е отворен не знам къде са моторите ако можеш да кажеш къде да ги търся хубаво знам че е 12-ка и компресора е хитачи но нямам капаци и на двете тела и се чудя дали да го правя не знам колко е фриона и др. работи ако можеш помогни или да си търся друг втора ръка по нататък сега се сетих за моторите утре ще ги проверя знам къде се намират ще ги проверя дано намеря нещо,че изрових всичко и нищо неми излиза с този тип (модел) поздрав за коментара javascript:void(0)

  5. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #4

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Мотора на външното тяло които варти перката и моторчето на вътрешното тяло което варти клапата или другия които варти торбината И аз несам срещал точно тези обозначения но ако е здрав компресора модасе зареди и да го ползваш но далище намериш капаци незнам самнявам се

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #5

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Здрасти сега видях мотора на външното тяло и пише някакви ироглифи та най вероятно е китайски. А да знаеш колко фрион събира r22 и колко горе долу ще струва а за капаците имам някакви идеи за външното тяло не е проблем а вътрешното ще приспособявам някакъв друг капак и дано да стане. Проблема е, че няма как да го пробвам без да е зареден а до колкото знам фриона е скъп. Има ли начин за проба. Мерси за инфото поздрав

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #6

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Цитат Първоначално публикувано от ivo_ve
    Здрасти сега видях мотора на външното тяло и пише някакви ироглифи та най вероятно е китайски.
    Ама това сигурно ли е? Да не би да е корейски или виетнамски? А може и да е японски.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #7

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Здрасти не е сигурно може да е всякакъв има някаква ел. схема и другото което пише поне аз него разбирам. Има някакви букви и цифри но са ми неясни дай някаква информация ако можеш мерси предварително поздрави.

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #8

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Цитат Първоначално публикувано от ivo_ve
    Има някакви букви и цифри но са ми неясни дай някаква информация ако можеш мерси предварително поздрави.
    Що не ги разбираш цифрите, да не са на арабски?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #9

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Климатика ти е Осака KFR 45 GW/CXA .По новия модел е Осака CH 17 NS фреона е 22 количеството е 1200 гр.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #10

    Re:климатик krf-45gw/cxa какъв модел е

    Относно цифрите на мотора на външното тяло отгоре на лепенката пише ydk-35c-6 а от долния край пише ch0005379-97a
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1310499120[/time]_________________________________________________

    Благодаря Стоян 1960 това е много полезна информация за мен а цена на фриона да знаеш. Благодарско и на всички други участници. ПОЗДРАВИ
    Имам още 2 въпроса къде мога да намеря дистанционно за модела и по какъв начин двете тела се сработват и ако някои има коментар по другите въпроси нека пише.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    23
    #11

    Re:климатик осака krf-45gw/cxa

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Ама това сигурно ли е? Да не би да е корейски или виетнамски? А може и да е японски.
    Баш китайски е прави се от Chigo в БГ се продават като Осака!

    P.S ръководство http://www.chlodzenie.pl/dg/dokument...e%20manual.pdf

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 11-11-13, 18:33
  2. Отговори: 0
    Последно: 11-05-12, 20:33
  3. климатик осака CH12SJ въпрос?
    От drrag-citroen във форум Климатици Osaka
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-11, 11:14
  4. Отговори: 0
    Последно: 11-07-11, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе