Резултати от 1 до 4 от общо 4

Покупка на Е12-NKE-W

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #1

    Покупка на Е12-NKE-W

    От 2 седмици оглеждам този модел,и все още не мога да се реша,трябва ми най вече за отопление на 24кв.м. Освен него ми педлагаха Шарп-12GHR,и мицубиши и фуджицу на който така и не им запомних моделите ,но бяха в същия ценови диапазон -с намалението до 1600лв!Колебанията ми към Панасоника са няколко,в тазгодишния каталог на този модел с ситни букви пише:този модел не е подходящ за използване в режим отопление под -5гр.C.При нрепрекъсната(24)часова работа!А по спецификация пише до -15!Гледам че е-йон от миналагодишния модел го няма,защо ли? А има система nanoe G,за който не намирам подробна информация и оставам с впечатлението че това е само най-обикновен филтър!Доста хора изказват мнението че бил номер 1 в съотношение цена -качество,а дали съотношението не е цена-функций,защото за тези пари няма читав климатик с подобни елекроники и функции ,поне аз не знам,друг е въпроса до колко са надежни тези еликтроники предвид пестеливите 2 год.гаранция! Шарп-12GHR,и мицубиши и фуджицу, нямат еконави и патрул сензор но пък не отстъпват по характеристики(ефективност,мощност)!
    Ако някой вече е тествал тази машина да драсне.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    108
    #2

    Re:Покупка на Е12-NKE-W

    Здравей!Ако имаш предвид за този модел Panasonic CS/CU-E 12 NKE-3 то същия ми го монтираха преди около две седмици.За сега в жегите се справя добре без проблеми но все още е рано да дам някакъв коментар за тази машина.Надявам се че зимата няма да има проблем.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #3

    Re:Покупка на Е12-NKE-W

    Дори и на кашона на външното тяло пише че е до -15.По отношение на комфорта при този модел е променена клапата на вътрешното тяло и работи по-добре в сравнение с предходния модел.По отношение на шума единствено митсубишито може да му съперничи.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    130
    #4

    Re:Покупка на Е12-NKE-W

    Имам такъв от седмица. Имам и Дайкин Уруру Сарара и трябва да ти кажа че Панасоника е по хубав, по мощен и по тих на тих режим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Покупка на нов ТВ
    От Martin Gugutkov във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 17-12-14, 21:41
  2. Помощ за покупка на PC.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 18-01-07, 10:53
  3. Покупка на лаптоп?!
    От Tai-Pan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 27
    Последно: 17-01-07, 18:27
  4. Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.
    От eye_contact във форум Телевизори
    Отговори: 34
    Последно: 06-07-06, 23:02
  5. GSM покупка
    От connect във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 15-06-06, 00:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе