Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Alexi

Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    6
    #1

    Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    Здравейте! Какво ви е мнението за Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023? Някой има ли го този модел? Във форума четох за предишните модели, където имаше много оплаквания от дефростване, хладен въздух и други. Дори има една тема, където един човек се оплаква, че измервал голяма консумация на енергия от по-стария модел. Тези всичките неща има ли ги и в модела за 2023 година? Иначе от 2005 година досега бях с Panasonic CS-12DKE, който днес спря да работи заради минусовите температури (-8 градуса във Варна сутринта). Новият модел дали ще има проблеми с ниските температури? Иначе го използвам в хола, който е 22 квадрата, но отварям вратата и така се затопля и спалнята. Едно от нещата, които ме накараха да се спра на него е технологията "nanoe™ X", тъй като съм алергичен към лош въздух.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #2

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    за Варна ще върши работа
    konstantinus одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    757
    #3

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    Цитат Първоначално публикувано от konstantinus Виж публикацията
    Здравейте! Какво ви е мнението за Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023? Някой има ли го този модел? Във форума четох за предишните модели, където имаше много оплаквания от дефростване, хладен въздух и други.
    Това прочете ли :
    https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...D0%B0-h97.html

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #4

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    Цитат Първоначално публикувано от konstantinus Виж публикацията
    Здравейте! Какво ви е мнението за Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023? Някой има ли го този модел? Във форума четох за предишните модели, където имаше много оплаквания от дефростване, хладен въздух и други. Дори има една тема, където един човек се оплаква, че измервал голяма консумация на енергия от по-стария модел. Тези всичките неща има ли ги и в модела за 2023 година? Иначе от 2005 година досега бях с Panasonic CS-12DKE, който днес спря да работи заради минусовите температури (-8 градуса във Варна сутринта). Новият модел дали ще има проблеми с ниските температури? Иначе го използвам в хола, който е 22 квадрата, но отварям вратата и така се затопля и спалнята. Едно от нещата, които ме накараха да се спра на него е технологията "nanoe™ X", тъй като съм алергичен към лош въздух.
    Имам Panasonic CS-12DKE и работи без проблем при -10 , пускам го само вечер да стопли . Невероятно шумен е и едвам го търпя през тези 17 години , чакам с нетърпение да се развали и да го сменя .

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    6
    #5

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    @PalevДа, прочетох го, че има такъв проблем, но дали ще го има и за модела от 2023?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    Имам Panasonic CS-12DKE и работи без проблем при -10 , пускам го само вечер да стопли . Невероятно шумен е и едвам го търпя през тези 17 години , чакам с нетърпение да се развали и да го сменя .
    При мене работеше по едно време при -11 градуса, но спря при -8 вчера. Иначе имаше проблеми с някаква пружина и ми казаха, че трябва да платя 700-800 лева, за да я оправят. Казаха ми, че ако не го направя този ремонт и климатикът ще работи и по някоя незнайно време ще спре. Това беше през 2018 година, но сега май тотално се скапа.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #6

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    При мен имаше проблем през първите месеци докато беше в гаранция с Panasonic CS-12DKE , смениха компресора може и пружина да са сменяли.По средата зимата стоях един месец без климатик през 2006 г , тези модели на Panasonic CS-12DKE не излязоха читави .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    6
    #7

    Отговор: Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE ETHEREA 2023

    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    При мен имаше проблем през първите месеци докато беше в гаранция с Panasonic CS-12DKE , смениха компресора може и пружина да са сменяли.По средата зимата стоях един месец без климатик през 2006 г , тези модели на Panasonic CS-12DKE не излязоха читави .
    Имал си късмет, че е бил в гаранция, защото иначе щяха да ти искат 700-800 лева. Презз 2018 на мен така ми казаха и ме убеждавах, че климатикът вече за нищо не ставал и трябвало да си купя нов. Иначе досега си върви и днес, като станаха положителни температурите тръгнаха. Обаче нещо се е скапало в него и като паднат под -5 градуса и спира(започва да свети червената лампичка) и не може да тръгне, докато не се вдигнат температурите над 0. Тука за ETHEREA чета какви ли не неща. Проблеми с платката имало. Други се оплакват, че консумирал енергия, като маслен радиатор. Сега съм задал тези въпроси на фирмата, откъдето евентуално ще го купя, като не вярвам да са честни, ако нещо знаят, но може и да греша.

    - - - - - - - - - -

    От фирмата, която е известна и надеждна, но нямя да споменавам името и ми казаха, че Panasonic ETHEREA бил проблемен и по-добре да съм се насочил към друг. Тамън да си намеря климатик, който ми харесва и да се окаже, че бил проблемен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic KIT-Z35-XKE Etherea
    От Aleksandars във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 246
    Последно: 17-12-23, 10:47
  2. Panasonic ETHEREA CS-XZ25XKEW-H или
    От aldimkan във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-23, 18:53
  3. Panasonic CS-E12QKEW ETHEREA '2014 - отзиви от потребители
    От centurionX във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 305
    Последно: 15-02-21, 11:16
  4. Panasonic Etherea 2016г.
    От emil vasilev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 561
    Последно: 24-04-19, 11:02
  5. Проблем с Panasonic CS/CU-E12-NKE-3 Etherea
    От ambrozia403 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 17-07-13, 22:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе