Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

LG S09AT

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #1

    LG S09AT

    Здравейте,
    Интересуваме дали някой може да каже нещо за LG S9AT.
    http://www.lg.com/bg/klimatici-otopl...t/LG-S09AT.jsp
    Това което виждам като характеристики ме задоволява, въпроса е дали си заслужава и дали е надежден?
    Предварително благодаря!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:LG S9AT

    Турска сглобка..... "Теорията на хаоса е технология, която пресъздава потока от естествен въздух чрез контролиране на ъгловата скорост на движението на въздушната перка. Освен това технологията на хаотично въртене намалява до минимум температурната разлика между високите и ниските места в помещението, като създава по-удобна и по-хладна среда."
    Само не се впечатлявай от тези неща - това е нещо което го има в машини произведени преди 20 години.....
    И тази машина като гледам се продава на цени почващи от 1000 лв нагоре...В този ценови диапазон има по добри предложения.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #3

    Re:LG S9AT

    Не ми се иска да давам повече от 1200 лева. Какъв друг климатик бих могъл да избера с подобни параметри? Искам да кажа че ме привлича Плазма филтъра.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:LG S9AT

    Цитат Първоначално публикувано от Divelmar
    Не ми се иска да давам повече от 1200 лева. Какъв друг климатик бих могъл да избера с подобни параметри? Искам да кажа че ме привлича Плазма филтъра.
    Плазмата не топли... Но ако взимаш климатика за охлаждане, нямаш проблеми.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:LG S9AT

    Fujitsu ASYB09LDC също има плазма и е класи над този, а цената е сходна.

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #6

    Re:LG S9AT

    Погледнах цената на Fujitsu ASYB09LDC - впечатляващо по-висока е
    COP, COP ама той пари струва
    Ако ще работи нормално до около -10 градуса ми върши напълно работа, а лятото не са кой знае колко много горещите дни в които ще ми трябва климатик.
    Искам нещо което е разумен компромис между цена и качество и не знам защо съм си навил на пръста плазмен филтър
    А имате ли впечатления от НЕБЕЛ СЕРВИЗ http://klimatici.com/

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #7

    Re:LG S9AT

    Вече няколко пъти тук се чепкали темата за плазмения филтър. Има една камара отделни самостоятелни устройства с тази технология,които даже и работят,без да се налага да работи климатика в някой режим. Така,че ,ако парите на LDC те притесняват,избирай някой добър климатик ,примерно този 25 JV :
    http://mmc.bg/admin/pics/34_3_PL%20FTX-J_2010.pdf
    за 1140 лв и дай още 80 примерно за ето това джадже:
    http://www.samozdrav-bg.com/24.437.0.0.1.0.phtml

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #8

    Re:LG S9AT

    Kато се замисля може би ще послушам Vanko68. Vanko68 багодаря за информацията!
    Все пак ако някой успее да обори Vanko ще се радвам да чуя и неговото мнение - по този начин ще получа 2в1 и климатик и плазмен филтър

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #9

    Re:LG S9AT

    Нито един 2в1 GSM с камера не може да се мери с отделен як телефон за говорене и отделен цифрак за снимане.При комбинираните уреди винаги има компромиси с нещо...

  12. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #10

    Re:LG S9AT

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    Нито един 2в1 GSM с камера не може да се мери с отделен як телефон за говорене и отделен цифрак за снимане.При комбинираните уреди винаги има компромиси с нещо...
    Швейцарското ножче не става за нищо.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #11

    Re:LG S09AT

    Абе я си кажи какво ще топлиш в крайна сметка?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #12

    Re:LG S09AT

    Ще топли тръбите между двете тела с LGто.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #13

    Re:LG S09AT

    И аз до този момент не съм видял телефон с добра камера, но примера си е чист софизъм и с него могат да бъдат убедени само лаици че климатика не трябва да има никакви екстри освен да духа топло или студено. Ако е така в къщи си имам климатик вече - духалка + хладилник
    По отношение на сериозния въпрос какво смятам да топля - Стая 20 кв.м. като си имам парно а климатика смятам да използвам за преходни периоди и докато температурите не са много ниски до -5 градуса да речем, а също така и лятото когато е много горещо.
    Търся едно практично решение.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #14

    Re:LG S09AT

    Цитат Първоначално публикувано от Divelmar
    По отношение на сериозния въпрос какво смятам да топля - Стая 20 кв.м. като си имам парно а климатика смятам да използвам за преходни периоди и докато температурите не са много ниски до -5 градуса да речем, а също така и лятото когато е много горещо.
    Търся едно практично решение.
    Става. И ще ти върши работа при тези условия. Разбира се, има много по-удачни решения в този ценови клас.

  18. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #15

    Re:LG S09AT

    Не разбирам много от климатици. Каква е идеята ти?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LG S09AT - проблем, код за грешка
    От ipl във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 3
    Последно: 03-01-13, 20:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе