Резултати от 1 до 3 от общо 3

Мнение за LG ES-NH126LLA0

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1

    Мнение за LG ES-NH126LLA0

    Здравейте, приятели.

    Лятото тази година нещо взе да ми се увижда, още от втория ден и започвам да се замислям все по-сериозно за климатик.Работата е там, че финансово в момента не съм много добре и търся възможно най-оптималния вариант (възможно най-евтиното решение, но не и нещо, заради което да си скубя косите от началото до края на експлоатационния период). Климатикът ще го ползвам главно за охлаждане (за отопление използвам локално парно на въглища и в краен случай стенен конвектор).Поради тази причина не искам да се хвърлям на инвертор за 1200+ лева и търся нещо до 600лв макс..Към марките Elite и NEO съм доста скептично настроен, но ровейки се из нета видях доста изгони предложения на LG. Това е едно от тях ( http://shopix.bg/LG-ES-NH126LLA0-ESUH126LLA0-klimatik ).Заслужава ли си "скромната" сума, ще охлажда ли добре в летните жеги и има ли някакви по-системни проблеми в евтините модели на LG. Благодаря за отделеното време и ще се радвам на колкото се може повече обективни и субективни мнения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #2

    Re:Мнение за LG ES-NH126LLA0

    Dr_Morro ,хубаво пишеш за охлаждане/по принцип всеки климатик ще ти върши работа-друго е как/,но не даваш никакво инфо за помещението,и какви мощности са ти нужни?LGто от линка го нямат-погледни доста изгодни предложения/и то инвертори/има в Техномаркет около желаната ти сума.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #3

    Re:Мнение за LG ES-NH126LLA0

    Помещението ми е стандартна стая 3х3х3; около 30м3. Мерси за инфото за техномаркет, погледнах там и го има точно този модел на още по-прилична цена

    П.С. Относно инверторите, да, в техното има на около 550-600 лв инвертори 12ки, но с монтажа ще скочат на 700-750, а това вече ми е много, за съжаления

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнение за тв НЕО 3D
    От rupi във форум Други телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 01-03-14, 14:13
  2. Мнение за ТВ
    От pipe82 във форум Телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 30-11-11, 17:04
  3. мнение за
    От vladeee във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 14-05-10, 12:39
  4. Мнение
    От hunter79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 11
    Последно: 21-04-07, 17:30
  5. Мнение
    От temuchin във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-02-07, 08:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе