Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By SPSt

Климатик Sharp AY-N28XC питане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    85
    #1

    Климатик Sharp AY-N28XC питане

    Здравейте наскоро си закупих рециклиран японски климатик Sharp AY-N28XC и днес ми го монтираха. Бих искал да помоля ако някой може да ми каже какво означават символите на дисплея и цветовете които се сменят с бутона за плазма и йон. Ако може линк към сервизната документация на език различен от японски за да си я преведа. В сайта на Шарп има сервизно, но е на японски и не може да се копира за да го преведа поне с Гугъл транслейт. Дистанционното с което ми го продадоха е оригинално на Шарп A586JB ,но май че не е точно за този модел, но мисля че използва всички функции. Само на дисплея като дам бутон информация ми дава външна и вътрешна температура, но вместо процент влажност пише Lo . Климатика е закупен от варненска фирма и е монтиран от бургаска. Какъв е принципа на работа на плазмаклъстера и йоните, кога трябва да се пускат, сами ли се спират, колко време се оставят да работят и на кой режим отопление или охлаждане има ли значение? Ще бъда благодарен за всякаква информация.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2

    Отговор: Климатик Sharp AY-N28XC питане

    Колега, сваляш pdf-файла, намираш в нет-а сайт за отключване на pdf-файлове, качваш го там и сваляш отключеният файл. След това ще можеш да копираш. Акробат имат и програма с която можеш да редактираш /копираш, поставяш и т.н/ направо във файла. Успех!
    Genadi80 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Питане за климатик toshiba RAS-221jd
    От stoqng76 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 36
    Последно: 02-05-18, 16:45
  2. Климатик Sharp 12GHR
    От kiril30 във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 18-06-17, 16:51
  3. Питане за климатик
    От Plamen Nenkov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 36
    Последно: 02-04-16, 16:48
  4. Въпрос за климатик SHARP AY-FK25A-W
    От joro9090 във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 4
    Последно: 25-06-14, 07:57
  5. климатик SHARP-AY-C-28-R-W
    От miro-M във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-11, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе