Резултати от 1 до 6 от общо 6

"Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS



    "Абонатите на "Мобилтел", които имат месечен договор, могат и чрез SMS да зареждат Прима-картите на свои познати, съобщиха от компанията. Това става, като абонатът изпрати SMS на телефон 1616. Съобщението трябва да съдържа номера на Прима-картата и след него, отделена със запетая, сумата, която да бъде заредена.

    Картите може да се зареждат с 10 лв. и 15 лв. с ДДС. Те се добавят към месечната сметка на абоната, изпратил съобщението. SMS-ът и презареждането на Прима-картата са безплатни. В рамките на един час може да бъде заредена една Прима-карта, а за едно денонощие се допускат две зареждания.

    След добавянето на съответната сума двамата абонати получават чрез SMS потвърждение за извършената операция, обясниха от фирмата.

    Оттам припомниха, че освен чрез SMS Прима-карта може да бъде заредена и чрез ваучер, както и по електронен път. Електронното зареждане става чрез банкомат или през Интернет-страницата на мобилния оператор (www.mtel.bg). За клиентите, които зареждат своята Прима по електронен път, са предвидени 23% отстъпка от стандартната цена на ваучера."



    <font color="blue">Според мен една полезна и навременна услуга. Сега можете да зареждате картите на своя персонал или на децата си без да се налага да купувате ваучери, да въвеждате кодове и т.н. </font id="blue">



    Конкуренцията

    БТК вече дава възможност на клиентите да проверяват дали могат да получат достъп до високоскоростен Интернет, съобщиха от компанията. Потребителите могат да направят справката сами, като влязат в специалната секция ADSL checker и въведат телефонния си номер заедно с кода на населеното място. За секунди системата се свързва с базата данни на БТК и отговаря на запитването. Ако той е положителен, клиентът може да се обади веднага на телефон 0800 100 и да поръча един от петте предлагани ADSL пакета.



    <font color="blue">Услугата работи. Удобно е за тези, които с нетърпение очакват алтернативата на Dial-Up и махLAN мрежите.[8D]</font id="blue">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #2

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    На пръв поглед добра идея но аз съм твърдо против - просто какви злоупотреби ще стават не ми се мисли - много недомислено просто - за секунда не трябва да си губиш телефона от очи че току виж някой пратил един СМС.Честно казано не очаквах такава голяма глупост да измислят - един вид стимулират злоупотреби - от което разбира се печелят те.Как нямам търпение само да влезе БТК че да се махам от тия **иоти

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #3

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На пръв поглед добра идея но аз съм твърдо против - просто какви злоупотреби ще стават не ми се мисли - много недомислено просто - за секунда не трябва да си губиш телефона от очи че току виж някой пратил един СМС.Честно казано не очаквах такава голяма глупост да измислят - един вид стимулират злоупотреби - от което разбира се печелят те.Как нямам търпение само да влезе БТК че да се махам от тия **иоти



    <div align="right">Originally posted by shamara - 18/03/2005 : 11:49:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ти сигурно и чистачките на колата си махаш като паркираш. [:D]



    Според мен идеята е отлична. Няма да се налага да обикалям като улав по реповете да търся ваучери.


  5. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #4

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    Много си е удобно, даже е доста закъсняла услуга. От какво да се страхуваме?? Няма да си пазим вечно парите в буркани я![!]

    А за БТК - за София сигурно се прави много, но за провинцията е доста назад във времето всичко[V]

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #5

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    //офтопик



    В Турция на международно летище Ататюрк, спирката под него на метрото им се сблъсках с една друга интелигентна услуга....виждаш автомат за безалкохолни напитки...загорял си от вечерта...пие ти се нещо...но за съжаление нямаш монети...обаче ти се пие нещо, много здраво ти се пие...



    Над автомата има указан телефонен номер на който пускаш един смс с идентификационния номер на автомата и след 20-на секунди можеш да си избереш безалкохолно...разбира се услугата е валидна само за турски абонати, но се изкефих като проследих операцията осъществена от един местен.

  7. Gadget
    Guest
    #6

    "Мобилтел" предлага зареждане на Прима и чрез SMS

    @skynet: Това отскоро го има и в BG

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нов предплатен план от Мтел - Прима Да
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-13, 17:54
  2. Песента от новата реклама на Прима
    От krissia1986 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 05-03-09, 00:33
  3. Mtel с нова Прима
    От Stiliyan във форум Технологии
    Отговори: 5
    Последно: 27-09-05, 09:18
  4. “МобилТел” ще конкурира БТК с фиксирани телефони
    От Zetle във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 07-01-05, 13:07
  5. Как да активирам SMS - ите на Прима?
    От Pitar K във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 28-01-04, 16:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе