Резултати от 1 до 11 от общо 11

Заложиха тайно БТК!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Заложиха тайно БТК!

    Заложиха тайно БТК!

    Свършиха парите на новия собственик на телекома

    Теглят заем от 285 млн. евро срещу активите на компанията




    "Новият собственик на БТК залага компанията срещу заем от 285 млн. евро. Вече са определени и петте финансиращи институции, които ще отпуснат кредита. На 8 април т.г. се свиква извънредно общо събрание на акционерите, на което заемът ще бъде одобрен. Поканата за събранието е публикувана в Държавен вестник. От нея става ясно, че на 11 юни 2004 г. телекомът тайно е изтеглил кредит от 123 млн. евро. Това се случва в същия ден, когато "Вива венчърс" плаща 230 млн. евро за покупката на 65% от БТК. С новия кредит ще се погаси старият заем, ще се налеят 50 млн. евро в третия GSM, а останалите пари ще се използват за капиталови разходи. Така "Вива венчърс" няма да вложи нито лев в БТК. Със заем от телекома е финансирана и самата сделка, допускат експерти. ...."

    в-к Стандарт



    Поредната размирисала се приватизация....

    И каква стана тя - ако имаш "царски" връзки, пари не ти трябват да си купиш и цял телеком. Този път голите задни части на някои лъснаха с цялото си великолепие. Сбогом надежди за евтини разговори!



    Пълния текст на статията можете да прочетете тук:

    http://www.standartnews.com/archive/2005/03/11/


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    79
    #2

    Заложиха тайно БТК!

    добре дошли в България.

  4. Member Аватара на panevdd
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    753
    #3

    Заложиха тайно БТК!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">"Така че клиентите на новия мобилен оператор трябва да са готови да връщат заема заедно с лихвите."</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    БТК - за тебе е...

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    Заложиха тайно БТК!

    Хахахха, сега виждате ли защо не искам да се махам от България

    Тук всеки ден те изненадват (от зад) с нова просототия.

    В случая всъшност не е точно българска работата, защо Вива Венчърс, не са "точно" българи !

    Просто ме кефят тези хора от всякъде :D

    Очаквам да ми сервират следващата помия.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Заложиха тайно БТК!

    ама изобщо не се изненадвам. схемата е толкова добре отработена и изпипана досега, че би било странно, ако не беше използвана. терминът "кредитен милионер" да ви говори нещо?

  7. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #6

    Заложиха тайно БТК!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ама изобщо не се изненадвам. схемата е толкова добре отработена и изпипана досега, че би било странно, ако не беше използвана. терминът "кредитен милионер" да ви говори нещо?



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*11/03/2005*:* 11:38:05</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    На мен ми говори - един уважаван човек с доста пари, който не може да бъде пипнат за нищо!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #7

    Заложиха тайно БТК!

    С приближаването на старта на новия GSM оператор ще четем все повече подобни статии. Пък и Мтел е най-големия рекламодател на в.Стандарт.

    Аз лично не успях да намеря статията, линка води до нов скандал. Искам да прочета обявата в Държавен вестник... Че много лоша работата със свободата на словото. Да пишеш по нечия поръчка означава отнисителна финансова свобода и пълна журналистическа зависимост... Те това е БГ reality.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #8

    Заложиха тайно БТК!

    Още оня ден четох в весник Сега опровержението - още взето няма НИЩО вярно и тези данни са лъжи - ако имам време днес ще го припиша от весника - новината е ПЛАТЕНА осъзнайте се !!

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Заложиха тайно БТК!

    Линка е оправен.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    45
    #10

    Заложиха тайно БТК!

    Статията е пълна шитня. Няма даден източник на информацията, не е цитиран броя на държавен вестник. Дори в полицейска държава като САЩ, ако журналист не цитира източниците си, дори като близък до БТК примерно, се счита като симулант. Поне има подпис на журналиста.



    Всичко ми звучи като слух, да не кажа нещо повече...



    Ако може линк за статията във в. Сега. Иска ми се да чуя и другата страна.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    444
    #11

    Заложиха тайно БТК!

    Ами то не е всъщност точно статия ами писмо изпратено от БТК към вестника - ще го напиша днес но по-късно ..

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 05-12-06, 18:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе