Резултати от 1 до 5 от общо 5

Къде живеем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #1

    Къде живеем

    ВАРНА. Трима наркомани едва не пратиха в болница млада жена, след като гърмяха по нея с въздушна пушка. Златин, Атанас и Георги от варненския кв. Владиславово изстреляли няколко сачми по Димитринка Рачева, която разхождала кучето си, посред бял ден в петък между блоковете в комплекса. По чудо една от сачмите минала само на косъм от главата на жената. Страшен късмет е, че още няма пострадали хора, оплакаха се пред полицията живеещите в квартала. Тримата се целят дори и в деца, а на всичкото отгоре наркоманите стрелят редовно по минувачите. http://standartnews.com/archive/2005...y/s4591_15.htm

    Особено ме впечатли последния абзац.Какво е туй чудо.А няма ли кой да постреля по тия

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Къде живеем

    А бе то вече се стреля на воля с бойно оръжие, та с някаква въздушна пушка нямало да пуцат...
    Така се получава когато пуснат в свободна продажба опасни за живота оръжия. То верно, че и с нож можеш да убиеш човек - не върви да спрат ножовете, ама... с газов пистолет ако стреляш от упор в главата на човек си го убиваш като стой та гледай! Същата работа е и при пневматичните оръжия с тая разлика, че там и от малко по-далече става белята!

    Извод: въоръжавайте се! Аз при такова подпукване като гореописаното хич не бих стоял безучастен или пък да бягам, в случай че имам под ръка някакво железце, пък било то пневматичен пищов (начална скорост на сачмата - м/у 100 и 125 м/сек, че и повече при хубавите модели)...

  4. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #3

    Re: Къде живеем

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А бе то вече се стреля на воля с бойно оръжие, та с някаква въздушна пушка нямало да пуцат...
    Ами и аз за това говоря.Къде са полиции,НСБОП и т.н.
    Може ли такова чудо.Вървиш си и те пострелват така просто м/у другото.Бе това дори в каубойските филми го няма

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #4

    Re: Къде живеем

    Цитат Първоначално публикувано от badr
    Ами и аз за това говоря.Къде са полиции,НСБОП и т.н.
    Може ли такова чудо.Вървиш си и те пострелват така просто м/у другото.Бе това дори в каубойските филми го няма
    Това да не е от вчера?
    Спомняш ли си случката преди няколко години, когато пред кино Одеон един пиян полицай (а може би и надрусан?) застреля младо момиче?
    И какво?
    Случаят се потули... Всички забравихме за това, защото ни накараха да забравим, както ни карат да забравяме и много много други неща.
    Ама нека ни!
    Сами сме си виновни, че и бездействаме отгоре на всичкото...

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #5

    Re: Къде живеем

    Полицията и службите, които трябва да следят за такива инциденти понякога странно не реагират, което май си е нормално за България...
    А за медиите - много "селективни" новини наполследък.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. От къде да си сваля ...........?
    От heat_ във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 28-05-08, 23:01
  2. Отговори: 73
    Последно: 13-05-07, 03:04
  3. От къде е SMS-a
    От NaskoK във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 07-03-05, 06:57
  4. Алф? От къде???
    От MetalMilitia във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 9
    Последно: 26-11-03, 09:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе