Резултати от 1 до 8 от общо 8

МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #1

    МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Кабинетът прие Правилник за приложение на новия Закон за МВР

    18.05.2006 г., НетИнфо.БГ


    "Всеки българин, който постъпва в отрезвител, ще бъде вписван в специален регистър и ще му се издава регистрационен картон, предвижда приетият от кабинета Правилник за приложение на новия Закон за МВР.

    Ползващите услугите на отрезвителя ще могат да прекарат в него не повече от едно денонощие. Служителите ще бъдат задължени при необходимост да оказват на клиентите първа медицинска помощ в рамките на квалификацията си.

    Според правилника полицейските камери няма да могат да заснемат вътрешните помещения на жилищни сгради, а наличието им трябва да бъде задължително оповестено.

    Служителите на пожарната ще могат да гасят пожари на територията на дипломатически мисии само с изричното искане на служител на посолството, гласи друг текст от документа.

    В правилника е записано още, че борбата против злоупотреби със средства на ЕС ще бъде задължение на две главни дирекции в МВР - "Противодействие на престъпността, обществен ред и превенция" и "Борба с организираната престъпност".

    В частта за административните и дисциплинарните наказания на провинили се служители на МВР е записано, че ще бъдат наказвани с "порицание" явилите се на работа пияни или под въздействието на упойващи вещества."



    Линк: http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=889443

    Коментар: Както се казваше в онзи виц... "квак-квак... Dockera пак изгоря..."

    P.S. Регистрацията безплатна ли е?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    105
    #2

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Я разкажи вица за Dokera.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #3

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Значи пак списъци...
    И който има достъп до тези регистри пак ще разполага с инструмент за натиск.
    Абе к`во да чакам от тиа ла....и глави в парламента

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    абе то за да те приберат в изтрезвителя бая трябва да си се наквасил, че и бели да правиш по улицата, ама все пак....

    както сме тръгнали да санкционираме прояви с все по-малка и по-малка обществена опасност, можем да очакваме скоро да се съставят списъци и на хората волно и/или неволно изпуснали газове на улицата, изплюли се или, да речем, държали сладоледа противозаконно в лявата ръка, вместо в дясната...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Доколкото знам и до сега си беше така - попаднеш ли в изтрезвител, те записват и е нормално...То и в хотелите записват.
    Но за всеки случай, понеже мразя да ме записват, обявявам бойкот на сладоледа!


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #6

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™

    В частта за административните и дисциплинарните наказания на провинили се служители на МВР е записано, че ще бъдат наказвани с "порицание" явилите се на работа пияни или под въздействието на упойващи вещества."
    Жалко...аз все си мислех, че ще им намаляват поведението и ще им слагат черни точки на пагоните...

    Интересно какво ли ще стане, ако се поява на работа "пиян или под въздействието на упойващи вещества". Но пък моята работа е къде-къде по-отговорна...не е да се гоня с някакви си бандитчета, а имам да подпирам бюро цял ден. Наказанието ми, логично, трябва да е по-сурово.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    379
    #7

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    бухахахахахахахах

    значи вече съм в списъка...* :coolsmiley:

    казват ли откога започва картотекирането, че аз на амнистия се надявах.



    п.п.

    "който пие - зло не мисли "*




  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re: МВР вкарва пияниците в списък, а пияните си служители - порицава

    Ето и отговорът на пияндетата

    http://ziza.ru/2005/07/22/32-sposoba-otkryt-pivo.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 05-02-17, 21:12
  2. Отговори: 0
    Последно: 08-11-10, 10:52
  3. Бял списък
    От bodlivez във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-09, 16:17
  4. Отговори: 51
    Последно: 19-12-03, 16:27
  5. Пияните Шофьори в България
    От АиРиНи във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 28-10-03, 12:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе