Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Политици забраняват торентите!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #16

    Отговор: Политици забраняват торентите!

    Съжалявам. Аз лично не виждам никаква логика в това, което се опитваш да кажеш.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #17

    Отговор: Политици забраняват торентите!

    "Върху" както се изразявате "Мона Лиза" или картината "Мона ЛИза" никой няма авторски прави, освен самият художник и тези авторски права са неимуществени- да се изписва името му върху нея.

    Всеки може да си нарисува своя собствена "Мона Лиза" или да направи копие на "Мона Лиза", НО трябва да отбележи, че именно той я е нарисувал, тоест да отбележи името на художника който го е нарисувал.

    Това вече няма да е оригиналната "Мона Лиза", а в най-добрият случай нейно копие от "еди кой си" художник.

    А иначе че цените на филмите са неадекватни както спрямо доходите, така и спрямо това което предлагат като съдържание/смисъл преживяване е вярно.Аз също съм силно демотивиран и почти не ходя на кино.Препочитам тетъра когато има какво да се види и изживее- преживяването е доста по-силно когато е "на живо" ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #18

    Отговор: Политици забраняват торентите!


  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Отговор: Политици забраняват торентите!

    трябва да направим много важно уточнение, защото присъствието на този линк в тема за торенти е некоректно

    става дума за сайтове, предоставящи за гледане или сваляне цели филми

    аз съм съм категорично против съществуването им и крайно учуден, че мерки срещу тях се вземат чак толкова късно

    има огромна разлика между комерсиално предлагане на сайта на компанията за онлайн гледане, и торентите, споделяни некомерсиално между физически лица. независимо, че и предлаганото за гледане онлайн съдържание не е 1:1 с оригинала, както и коментирахме по-горе, комерсиализацията му го прави недопустимо за мен!

    при торентите има недоказуеми пропуснати ползи за носителя на права, които може, но може и да не настъпят при ограничаването на торентите, докато при онлайн филмите на различните интернет-доставчици има изрично комерсиално привличане на клиенти с помощта на онлайн филми, т.е. има пряка финансова, доказуема изгода за инициатора (фирмата)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Забраняват договорите за джиесем по телефона
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-13, 12:35
  2. За торентите
    От Bibi във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-05, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе