Резултати от 1 до 8 от общо 8

Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Hit.bg вече не съществува

    Един от най-популярните безплатни хостинги през изминалите петнайсетина години - Hit.bg вече окончателно не съществува.
    Собственикът на домейна изпрати съобщение до всичките си клиенти, че от 3-ти февруари 2015 г. безплатната хостинг услуга е спряна и всички сайтове са закрити.
    Повече подробности в SetCombG новини

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Закономерна смърт. Имаха своята роля в периоди, в които домейн/хостинг струваха пачка.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #3

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Хм... Имах стари пробни и аматьорски сайтове там! Доста прах сигурно бяха събрали...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    жалко....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Каквото и да говорим -hit.bg си бяхa име и фактор - и преди и до закриването.
    Този пост е редактиран от Mr.TECHNO; 17-02-15 в 16:23.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #6

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Собствениците на хит.бг по мое мнение се оказаха лишени от нюх за печалба. Абе какво ги бъркаше да пуснат по един меил и да напишат че услугата става платена от еди коя си дата. Аз съм един от тези, които биха си платили. Единия от сайтовете ми там ми беше важен, имаше препратки от много сайтове и обяви, индексираше се супер от Гугъл и много хора го знаеха и посещаваха. Свързан беше със семеен бизнес и го поддържах повече от 10 години. Да бяха поискали пари срещу подобряване на условията - никакъв проблем. Да ама не. Сега ми губят времето с регистрация на домейни, хостинги, промяна на данни в обяви и.т.н. Абе тъпанарска работа.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Собствениците на хит.бг по мое мнение се оказаха лишени от нюх за печалба. Абе какво ги бъркаше да пуснат по един меил и да напишат че услугата става платена от еди коя си дата. Аз съм един от тези, които биха си платили. Единия от сайтовете ми там ми беше важен, имаше препратки от много сайтове и обяви, индексираше се супер от Гугъл и много хора го знаеха и посещаваха. Свързан беше със семеен бизнес и го поддържах повече от 10 години. Да бяха поискали пари срещу подобряване на условията - никакъв проблем. Да ама не. Сега ми губят времето с регистрация на домейни, хостинги, промяна на данни в обяви и.т.н. Абе тъпанарска работа.
    ти им пиши - сигурен съм че имат бекъп някъде.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #8

    Отговор: Минутка за благодарност към най-популярната безплатна хостинг услуга в България - Hit.bg

    И за какво ми е бекъпа. Аз сайта си го имам, ама докато възстановя връзките, спада посещаемостта, респективно губим клиенти. Добре поне, че го спряха насред зима ами не точно преди активния летен период. Да не споменавам, че спирането поне за мен стана изненадващо. Опитвам се да вдигна актуална информация и няма никой. Един мейл поне да бяха драснали.
    в тази връзка искам с кеф да оплюя и free.bg. Е тези са наистина уникати. Направих си имидж на единия сайт и там, защото хита не се виждаше от чужбина. След 6 месеца ми спряха сайта със съобщение че не отговарял на правилата. 10 пъти им четох правилата - нито едно не съм нарушил. Форма за контакти нямат. Имат форум в който писах на администратора. Ами познайте-не е влизал от 9 декември. Като ще правиш нещо или го прави добре или въобще не ес захващай еб.си.
    Този пост е редактиран от espace; 18-02-15 в 20:55.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ето пет-минутка - да обясните как става ? :-)
    От nebelservice във форум Логически задачи
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-08, 09:02
  2. Windows хостинг в България
    От blue_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 30-08-07, 12:07
  3. "Мобилтел" демонстрира първата UMTS услуга в България
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 15-09-05, 14:27
  4. Отговори: 7
    Последно: 06-03-04, 11:45
  5. Популярната игра Serious Sam се сдоби с 1.02 пач .
    От Ghost във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 04-07-01, 01:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе