Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с PS4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    2
    #1

    Проблем с PS4

    Здравейте колеги, от един месец имам PS4 Slim 500gb и не съм много навътре в нещата, така че моля да ме извините ако задавам нубски въпроси Купих си Mortal Kombat XL, и останах много неприятно изненадан като започна да ми се изключва конзолата докато играя а не съм си и направил кефа, така да се каже, играя няколко минути и изгасва.
    Моля за инфо, предварително благодаря. Забравих да кажа, че преди това играх Thief и Until Dawn и всичко си беше ок.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Проблем с PS4

    В смисъл- както играеш и преминава в стенд бай или направо в изключено състояние? Има ли разстояние отзад и дали не си покрил отворите за охлаждане? Щом е нова и в гаранция няма от какво да се притесняваш - ако е дефектна бройка ще ти я подменят с нова.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    2
    #3

    Отговор: Проблем с PS4

    Направо в изключено състояние преминава, излиза няма сигнал и я включвам отново. Не съм я покрил с нищо, има си място достатъчно. В гаранцията е посочен само един сервиз на бул."Гоце Делчев" бл.1 София, ще им се обадя тия дни да се разберем и ще се носи най-вероятно, какво да се прави стават такива тъпотии.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Проблем с PS4

    Синхронизирай си първо трофеи и сейфовете с облака , а сейфовете за всеки случай може да си ги качиш на флашка, за да не почваш отначало игрите, които играеш .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе