Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с GTA 5 за Xbox One

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #1

    Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Здравейте , купихме на детето XBOX ONE и можеше 3 месеца да играе без пари.Това време изтече и сега не може.Купихме сега GTA 5 и вътре има за онлайн Redeem Code.Човека в магазина ни каза , че този код ми е достатъчен за да се играе онлайн 1 месец.Да ама не можем да подкараме играта. Направих всичко по описанието къде да въведа този код и уж го прие и показва , че е за 1 месец но след като пусна играта от диска и отида на онлайн, ми казва , че профила ми няма достъп до ГТА онлайн.Въпроса ми е друга игра ли трябва да тегля специялно за онлайн или нещо пропускам.....Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #2

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Кода за 1месец xbox live ли беше или за някакви пари/нещица в самата игра GTA?
    Профила какъв е - БГ или UK , щото ако е БГ май няма да ти го отчете - за М$ все още не съществуваме като локация .

    Иначе се намират 12 месечни абонаменти за по 70-80 лв ако си направиш ЮК профил.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #3

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Mисля че трябва да имаш Xbox live gold, поне пускат на 2 седмици безплатни игри, които теглиш и после играеш. Ако имаш активиран акаунт естествено. Или АЕ Account тук пак може да играеш в различни сървъри има и игри.Без активен акаунт няма да можеш да играеш онлайн и да теглиш игри.И при мен за да активирам кода само през Internet Exporer става,през друг браузър не .


    Този пост е редактиран от astra; 20-08-19 в 21:58.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #4

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Не, нямам xbox gold... Този код е на една брошура в самата кутия на играта и пише, че е за онлайн. Акаунта ми е с локация България да.... Ако го сменя сега, ще се отрази ли на нещо на което сме играли до сега... По късно ще се пробвам да ви снимам тази карта с номера.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Направи си го UK, така или иначе не ни отразяват М$, а и цените в лири обикновено са по-добри от тия в евро.
    Да , добре ще е да видим за какво точно е ваучера, но и да е за gold абонамент , вероятно важи за английски (или от поддържаните държави) акаунт. май само гърция беше с поддръжка от страните наблизо.

    Моя си е UK още при създаването преди доста години и досега съм нямал проблеми с пазаруване и абонаменти ... освен с тъпата им политика за локализация на някои игри - подарявамети еди коя си игра ... ама чакай, ти си в тая/оная държава и за там не може

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #6

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Закъснях малко но ето това е което имай ....Акаунта ми не е бил на Български а UK ...ето този код го въведох там където е написано и е приет .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #7

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Това са пари или други нещица (дрехи, коли и т.н.) за онлайн режима на GTA.
    Аз обикновено купувам от https://www.electronicfirst.com/xbox...d-memberships/ (или други подобни) и ми излиза към 30-34 лири или към 75-80лв за година.
    Понякога излизат и 15 месечни на същата цена.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #8
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Това са пари или други нещица (дрехи, коли и т.н.) за онлайн режима на GTA.
    Аз обикновено купувам от https://www.electronicfirst.com/xbox...d-memberships/ (или други подобни) и ми излиза към 30-34 лири или към 75-80лв за година.
    Понякога излизат и 15 месечни на същата цена.
    Значи с две думи, не може да се играе онлайн с това картон че. Трябва задължително да имам някакъв абонамент голд или премиум там за 3,4 месеца или година?? Пфууу и аз се мъча като грешен дявол.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #9

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Да, трябва ти gold абонамент за xbox live - сиреч да се абонираш за възможността да играеш онлайн в тяхната мрежа.
    Има обаче някои игри (като Fortnite), които не изискват gold и може да ги играеш и сега (водиш се "сребърен" - сиреч без абонамент)

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    59
    #10

    Отговор: Проблем с GTA 5 за Xbox One

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Да, трябва ти gold абонамент за xbox live - сиреч да се абонираш за възможността да играеш онлайн в тяхната мрежа.
    Има обаче някои игри (като Fortnite), които не изискват gold и може да ги играеш и сега (водиш се "сребърен" - сиреч без абонамент)

    svetlio1 Благодаря много за оказаната помощ , платих си абонамента както каза и сега всичко е ок благодаря отново.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Xbox 360 Jasper
    От Koceto_19 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-15, 02:41
  2. Отговори: 9
    Последно: 21-01-15, 19:31
  3. xbox 360 kinect
    От Torres във форум Конзоли за игра
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-14, 01:09
  4. Xbox 360
    От Torres във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 07-07-13, 12:19
  5. Xbox 360
    От Torres във форум Конзоли за игра
    Отговори: 2
    Последно: 03-01-12, 11:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе