Резултати от 1 до 5 от общо 5

Търся панта за лаптоп Sony Vaio

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Търся панта за лаптоп Sony Vaio

    моделът на лаптопа е VGN-AR51E

    прилагам снимки, защото този конкретен модел е бил произвеждан с 2 различни вида панти на случаен принцип, така че аз търся лява панта като от снимките по-долу:








  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #2

    Re:Търся панта за лаптоп Sony Vaio

    Виж тук:
    http://unitedservicesbg.com/shopus/i...sort=3a&page=1 ,
    но дори и да не намериш, спореде мен имаш още един вариант- да отидеш до някоя/и оптика/и и да попиташ дали запояват метални рамки на очила.Според метала може да станбе запояването, може и да не стане.Мисля, че запояването го правят с мини горелка -газова или на подобно гориво.
    Става много финно и дори след това го изпилват и зачистват.Моите очила с метална рамка ги счупих зимата и ги направиха перфектно-не си личи.Преди това обаче, казах, че първо ще видят какъв е метала и тогава ще кажат дали могат или не.Струваше ми 10 лв, почти без пари.

    Забравих, попитай в някой от тези сервизи-упълномощени сервизни партньори на сони:
    http://support.sony-europe.com/repai...site=odw_bg_BG -за всеки от тях е посочено какви продукти на сони ремонтират.

    Пиши за резултатите, че и аз съм със сони - да знам, но дано да не се налага сервизно обслужване.

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,188
    #3

    Re:Търся панта за лаптоп Sony Vaio

    Силно съм скептичен, че ще успееш да намериш такава панта втора употреба.

    Евентуално можеш да пробваш и по официалния канал:

    --------(copy/paste)-------------------
    Ако имате други въпроси или запитвания, моля отговорете на този е-мейл или се свържете с нас
    на телефон 0700 182 46 на цената на градски разговор (плюс цената на вашия телефонен доставчик).
    Нашите линии са отворени понеделник до петък 09:00 - 17:00 часа
    Е-мейл customersupport.bg@vaio-link.com
    Sony VAIO Link Support Team
    ---------------------------------------


    ПП. Интересни резултати излизат и при търсене в Гугъл на "VGN-AR51E hinge kit" и "VGN-AR51E hinge"
    Има обяви за по 25$, но така като гледам на око, са за другата версия за която споменаваш.



  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Търся панта за лаптоп Sony Vaio

    justify, пантата е от цам и не подлежи на запояване

    mitkos, по официалните канали обявената ми цена е 80 евро, на която могат да вземат въпросната панта и да си самоизвършат блудствени действия

    а що се отнася до прикачената снимка, точно това е пантата, която ми трябва (M610 L). тук е със закачения профил, който отива към матрицата, само дето
    No Stock
    P.S. намерих едно счупено вайо в софия и чакам да ми отговорят относно модела на пантата

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re:Търся панта за лаптоп Sony Vaio

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    justify, пантата е от цам и не подлежи на запояване
    Но подлежи на заваряване под аргон. А после ще играе пилата!
    За останалите за сведение - ЦАМ - цинк, алуминий магнезиева сплав, изключително тънколивка и подходяща за финни отливки.
    PS Разгледах внимателно снимките - изключително некачествена отливка! Тия не са ли чували за българския метод за леене с противоналягане???

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с лаптоп Sony Vaio
    От angel_iv във форум Мобилни устройства
    Отговори: 9
    Последно: 10-11-12, 23:40
  2. Купувам дисплей за лаптоп Sony Vaio
    От cec във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 22-03-12, 07:50
  3. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 15:12
  4. Продавам: Лаптоп Sony Vaio VGN-FS630/W за 440 лв.
    От fernandez във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-01-11, 22:50
  5. Продавам лаптоп Sony Vaio VGN-FS195VP.
    От chefo1979 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 22-07-10, 23:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе