Резултати от 1 до 5 от общо 5

Задача 184 (Сезам, отвори се!)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #1

    Задача 184 (Сезам, отвори се!)

    Сега ще ви разкажа защо се разболях – причината е в златната треска, която ме хвана заради Али Баба и 40те Сеткомци. Да, това много прилича на оная приказка, ама не съвсем – намирах се точно пред пещерата, знаех, че вътре е пълно с несметни богатства и съкровища, и като всеки ламер какво мислите направих? Викнах с пълно гърло „Сезам, отвори се!” . Да, ама не... В тоя миг чух гърлен, ироничен смях – не може да се сбърка, админски беше! Обърнах се рязко, сменяйки скина на лицето с тъмно <font color="red">червен</font id="red"> и... О!Емо. Подпрял се на едно дърво, отпива от единайсетата си бира и ме гледа с насмешка :

    „Ех, малката, пасуърда ти е грешен! Но нали съм Е-мил, ще ти помогна. Виждаш ли ги строени тия хубостници пред вратата на пещерата? Да, това са твоите хора, те ще ти помогнат да намериш кода, но помни – всеки ще ти каже по едно изречение, което съдържа всичко друго, но не и онова, което търсиш! ”.

    Аха да кажа „Благодаря” , ама се замислих – за какво ? Много ми помогна, няма що, ама <font color="red">Г</font id="red">админ ли е – не ми го хвали...

    А пред вратата се наредили Wise, Bibi, Edin_Lud, партньора mitkko, Yasen6275, и pimpirlit. Въздъхнах тихичко и с надежда започнах да ги изслушвам подред.



    Wise:

    Перлички нанизвах, цял гердан,

    на какичка ще го дарявам армаган,

    жълтици във фантазии недей бленува,

    във нощ юнашка луната в гьола плува.



    Bibi:

    Под ъгъл правата с наклон в окръжност апроксимирано образува шахматна фигура, която прилича на кьорав цар с щик, физиономията на който сякаш мината с ютия...



    Edin_Lud:

    Междинни задачки обичам луди да задавам, с броя им аз малко прекалявам, с шах да дразня Нина обожавам, цел не ми е де, но пък не съжалявам, юнашки го понася и без бой се още разминавам, на фльонга две очи ще върже, но до късно със задачи ще се пържи.



    mitkko:

    Линейна алгебра, аналитична геометрия , все натам ме люто теглеше сърцето, но в пътя прав аз влязох и дълго да се лутам време не пилях, реших проблема с твърд замах – в затвора внесох смут и страх, защото пуснах вси затворници тъй, фатално, без пердах, е, гьон-сурат пиян на зиг-заг повървях, железен съм обаче, оцелях.



    Yasen6275:

    За себе си да кажа знам, че алхимик съм, ала не залян, с Кръстева без цел не бива аз да се закачам, че Кекуле сънувал туй с ръцете или градина с хексаъгълници да не деля, а с фигури други - към знанията си да прикачам, ангстрьми - е няма как, не е туй грешка, а Кръстева замазва с левия си крак, е, пак ще ме плюе, ама в нея е вината...



    pimpirlit:

    На Слави Трифонов джипа не спечелих и със зъби скръцнах еднократно, но пък да караш Биби туби с бензин да носи било тъй леко и приятно, че гледах и се наслаждавах – не ща да крия, юнак и тя е, луд гидия, но стига кьор фишеци, че реже лошо тя гевреци...



    Така си седя аз на студения камък пред вратата и мисля...а в следващия момент prt ме потупа приятелски по рамото и ми каза „А май само си седиш, а ?”

    Коя е паролата, помогнете!


  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #2

    Задача 184 (Сезам, отвори се!)

    //спам

    ауууууууууууууу, ужас. Каква задача!

    //спам

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #3

    Задача 184 (Сезам, отвори се!)

    Който залага на "сетком" -печели[:D]

    Май всеки е пропуснал по 1 буква от азбуката[]

  5. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #4

    Задача 184 (Сезам, отвори се!)

    Нямам думи, надявах се малко поне да ви позатрудня с тази задача, толкова време си играх да и глася буквите, че очите ми изтекоха [!].



    Wise,

    срама нямаш...ама не се и учудвам, че си познал, разбира се [].

    Надявам се да подариш за утеха перличките на мен, не на Биби [].

  6. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #5

    Задача 184 (Сезам, отвори се!)

    @Krusteva

    Благодаря за комплимента и за труда, който си вложила[]

    Отивам да дупча перличките вече и дано до час да успея[]

    Все ще навържа нещичко, макар и набързо.........

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с програмата Cabos, не иска да се отвори
    От borbo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-03-14, 16:31
  2. размери на монтажни отвори на видео карти
    От ivanxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 12-09-10, 18:46
  3. Проблем с DVD Liteon .... Не може да се отвори
    От milenk във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 26-10-09, 14:53
  4. Отговори: 10
    Последно: 29-01-09, 22:15
  5. Отговори: 2
    Последно: 03-07-05, 08:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе