Резултати от 1 до 10 от общо 10

Защо Шефа Убива КИРО ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #1

    Защо Шефа Убива КИРО ?

    Беше много студена октомврийска нощ ... валеше дъжд..
    Чуха се стъпки и вратата на мазето се отвори рязко. Влязоха двете горили и след тях Шефа.
    В средата на подземната стая седеше Киро Змията вързан за стола с наведена глава.
    Всеки в квартала знаеше ,че Шефа е безпощаден към тези които не изпълняват стриктно заповедите му ...
    Змията усещаше своя край! Целия му живот минаваше през главата му на бърз кадър .. беше готов на всичко за да докаже лоялноста си
    и да спаси живота си .

    Шефа: Знаеш какви са правилата нали ...
    Киро: Аха...
    Шефа: Ти беше много лоялен към мен и аз го оценявам ,но правилата са си правила ,а ти се издъни много нали се сещаш...
    Киро: Аха... Опитах всичко, но имаше Много охрана .. не успях да се добера до него .. нямах видмост, иначе...
    Шефа: МЛЪКНИ !!! НЕ СИ СПОМНЯМ ДА СЪМ ТИ ДАЛ РАЗРЕШЕНИЕ ДА ГОВОРИШ !!! ИМАШЕ ЗАДАЧА И НЕ УСПЯ ДА СЕ СПРАВИШ !!! ТАКА ЛИ Е ???
    Киро: Така е ... Бих дал Всичко за да мога да оправя нещата ,но знам че правилата са си правила ...
    Шефа: Правилата са си правила, радвам се че го осъзнаваш, но правилата ги създавам аз .. и като се замисля, ако не пратя теб ще трябва да пратя друг да очисти свидетеля..
    Киро: МОГА ДА ГО НАПРАВЯ АЗ .. САМО МИ ДАЙ ВРЕМЕ .. ДОВЕРИ МИ СЕ ... НИКОГА НЕ СЪМ ТЕ Разочаровал нали .. НИКОГА ! МОГА ДА СЕ СПРАВЯ ! До 24 часа на твоя човек сърцето ще е спряло..
    Шефа: Вярно е! Никога през всичките 20 години служба при мен не си ме разочаровал и мисля да ти дам шанс .. ПОСЛЕДЕ ШАНС!
    Шефа: Имаш 24 часа да свършиш работата и да дойдеш при мен с добрите новини , a ако не успееш ПАК ЩЕ ДОЙДЕШ! Не искам да се налага да те търся .. знаеш, че няма смисъл. Края пак ще е един и същ !
    Киро: Знам .. ЩЕ ДОЙДА .. ДОВЕРИ МИ СЕ !
    Шефа: Развържете го момчета ... Има работа да върши ...


    След като го развързаха Киро пое дълбоко въздух и после погледна Шефа си в Очите , а той му каза:

    - Запомни ли всичко ...
    - ДА
    - Имаш 24 часа ... сега е 20:15 ... ИЗЧЕЗВАЙ !
    - Тръгвам... Благодаря ти отново за доверието ...


    След тези думи Киро излезе от стаята ... на следващия ден Киро Успя да се добере до мишената
    свърши мръсната работа за секунди и след като хвърли поглед към тиктакащия часовник на стената си каза
    - Имам още половин час ... След което се метна на колата и се устреми към имението на Шефа си
    След 10 минути беше пред портите на имението запали една цигара слезе от колата и се запъти към офиса
    След малко се почука на врата и в офиса на Шефа влезе охраната.
    Охраната:Киро е ТУК !
    Шефа: Нека да влезе ...
    Киро: Всичко е готово ... Пратих го на оня свят точно с 2 изстрела в сърцето и идвам да докладвам ,че задачата е изпълнена ..
    Шефа: Аз.. Не мисля така...

    Това бяха последните думи които Киро чу .. След това се свлече на пода до стената убит от Шефа си също с изстрел в сърцето ...

    Шефа: Момчета .. Елата да почистите тук... И пригответе лимузината ми ...


    =============
    ПС: Аз пак се опитвам тука да измисля нещо .. надявам се да ви затрудни поне малко .. УСПЕХ !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #2

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Сменили са времето и Кирчо е закъснял с 40-50 мин

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #3

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    [b]Беше много студена октомврийска нощ ...
    ...- Имаш 24 часа ... сега е 20:15 ... ИЗЧЕЗВАЙ !
    Явно има разминаване в часовете! През Октомври в 20ч. не е нощ. Неволно или нарочно Шефа е заблудил Киро с часа.
    Edin_Lud, през есента времето се връща с един час назад, а не напред !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #4

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Вие сте УЖАСтНИ !!!

    ПС: Възможно ли е поне да изтрия задачата за да не може да се намери чрез Гоогле ??

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #5

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    z0r0, бих те посъветвал малко да си коригираш задачката. В нея твърде често наблягаш на времето и човек ще, не ще, се замисля точно за това и набързо стига до решението. Другото, което искам да ти кажа, е че не е подходящо задачи от такъв тип да се задават, когато съвсем наскоро е имало смяна на времето - най-подходящото време би било началото на лятото или зимата...


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    РЕШЕНА !
    И като е решена, не можа ли да оставиш условието ?!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #7

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    z0r0, бих те посъветвал малко да си коригираш задачката. В нея твърде често наблягаш на времето и човек ще, не ще, се замисля точно за това и набързо стига до решението. Другото, което искам да ти кажа, е че не е подходящо задачи от такъв тип да се задават, когато съвсем наскоро е имало смяна на времето - най-подходящото време би било началото на лятото или зимата...


    Това важи за хората посещаващи този форум .. в другите трябва да се дават по лесни задачки с повече жокери и пак отиват 3-4 страници размисъл, Пък и точно покрай смяната на времето преди доста малко време ми хрумна тази задачка ... и мисля че изкачах малко за да не се набива на очи , но ......

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    И като е решена, не можа ли да оставиш условието ?!
    Както споменах по горе дадох я и в други форуми и не искам да могат да я намерят през Гоогле а в този форум нямате HIDE MODE ..

    PS: За това ли ми е свален рейтинга ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #8

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Цитат Първоначално публикувано от z0r0
    Както споменах по горе дадох я и в други форуми и не искам да могат да я намерят през Гоогле а в този форум нямате HIDE MODE ..

    Да, но е грозно така! Какво ще стане, ако всеки започне да си трие задачите? На теб ще ти бъде ли приятно, като посетител, да влизаш в задачи без условия и да четеш само отговорите?? А и най-малкото е проява на неуважение към отговорилите потребители. Колкото до "Google" - откъде си сигурен, че никъде другаде няма точно същата (или подобна) задача, а и както казах по-горе - така написана, задачката е доста лесна и вярвам, че не само хората тук, но и по другите форуми биха се справили и без "Google". Така, че предлагам ти да върнеш условието, в противен случай наистина няма смисъл от тази тема и мястото й е в кофата.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    136
    #9

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Окей и там я решиха вече но както казах след 4 страници размисъл. И вече мога да я върна и го направих ..
    извинявам се на хората на които все пак им е било интересно да прочетат условието, а то е липсвало ... обесних защо предприех това ...

    Христос Воскресе


  12. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #10

    Re: Защо Шефа Убива КИРО ?

    Воистину Воскресе! Наистина така е по-добре z0r0. Задачката е лесна за досещане, че е свързана със смяната на времето, но има и елемент на заблуждение и аз също се подведох отначало ! 1up!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 31-10-06, 23:26
  2. Работата в понеделник убива
    От Inspire във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 04-02-05, 16:15
  3. Цивилизацията убива инстинкта за оцеляване
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 02-02-05, 10:59
  4. Интервю със "Шефа" на data.bg
    От Zetle във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-04, 11:45
  5. Проблем с шефа
    От knoppix във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 15-06-04, 12:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе