Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By MitkoS

Камък

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    633
    #1

    Камък

    Народният мъдрец е казал, че малкото камъче обръща колата. Но един камък (голям, бих казал - велик), вместо да обърне колата на прогреса, я избутва от тесния селски път на широката магистрала.
    Как така, бре джанъм?...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #2

    Отговор: Камък

    Да не е един немски камък ? (stein ?)

    ПП.
    Ако "ДА", то навремето Wise разказваше нещо за тоя камък ... пътувал си човека във влака с едни студентки и станала тя една ...

    ПП2.
    Намерих го, звучи почти като барон фон Мюнх ... упс, бъгче, да се чете "барон фон Wise". Написал го е през далечната 2007 (Съб 28 Апр 2007, 14:12):
    Вчера, пътувайки в компанията на младички студентки, успях да препиша нещо от един камък. Да, така е - не си измислям, а и не бих могъл....Че аз не съм бил роден още, когато е писано! Влакът, обаче, се движеше относително бързо (за БДЖ), а и студентките бяха хубавички ,та съм изтървал доста от написаното. Нали сме вече западноевропейци, а и с американците имаме еднакви стандарти - попълнете пропуснатото! 42 18 146 170 x x 50 x 46 174 56 2 x 8 x 9 x 184

    //десетична бройна система, х е пропуснатото число
    Този пост е редактиран от MitkoS; 12-01-17 в 15:54.
    dedis одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Оптичен диск от камък ще пази информацията "завинаги"
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 11-08-11, 14:07
  2. Отговори: 4
    Последно: 18-01-03, 08:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе