Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 68 от общо 68

антоним

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #61

    Отговор: антоним

    ама не бе, протестирай
    целта е мозъкът да се раздвижи по необичаен начин, а не в клишираното "прави едно, прави две"

    след като няма икономисти, с които да си анализирам гео-казуси, в IT-бранша решенията се свеждат до откриване на причината за кризата без никаква креативна мисъл, а третото ми амплоа не предполага подобни размишления, остава да си гимнастицирам мозъка с философски идеи

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #62

    Отговор: антоним

    Да, философията и физиката са добри "гирички". Но замислял ли си се да пробваш без мисъл?
    Имам предвид, че всеки, дори най-тъпият човек, постоянно гледа да си занимава мозъка с нещо. Па дори със сапунен сериал. Инстинктивно бягаме от скуката. Но напоследък четох, че при отглеждане на деца е важо да ги оставиш да се отегчават - само така им се палел двигателя за творчетво. Пробвах малко и мога да кажа, че системата работи и с големите човеци.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #63

    Отговор: антоним

    аз не се оплаквам от липса на интелектуални гирички и отсъствие на креативност, просто се стремя да са РАЗЛИЧНИ

    работя само с мозъка си и създавам интелектуален продукт, като логиката подсказва, че би трябвало да искам "изключване" от време на време, но понеже съм патологичен случай, аз предпочитам просто да сменя посоката

    ноооо... това е тема за ЛС-разговор, не искам да отегчавам аудиторията с особата си...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #64

    Отговор: антоним

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    чудото е изненадваща проява на хипотетичен свръхразум/сила, която води до по-висока степен на организация на материята/информацията, противоречаща на нормалните процеси и закони, които дефинират тази организация
    Обикновенно хората наричат "чудо" (субективно определение)
    - природен процес който не са виждали до момента,
    - нещо, което поради липса на знания не могат да си го обяснят,
    - нещо сътворено от човек което буди възхищение,
    Това не означва, че "чудото" не работи по законите на физиката!!
    Хипотетичният разум/сила, за който говориш, съществува само като идея, теория, хипотеза, убеденост на база вяра в главата на определени индивиди..От гледна точка на физиката и фактите в природата не съществува такъв.

    Съдейки по определението което си дал ти....си тръгнал по пътя на някоя религия - вярващ в бог.
    ти нали беше атеист бре?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-04-19 в 00:11.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #65

    Отговор: антоним

    какъвто ми отърва, такъв съм в дадения момент, което означава, че към произволно даден момент съм нарушавал догмите на все някоя религия

    от горното следва, че след като съм още тук, политеизмът ми е доказателство за атеизъм

  7. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #66

    Отговор: антоним

    Няма логика.
    Ако идеята беше да остават само "заслужилите", нямаше да има никой. Значи може пък да е доказателство, че и ти си от наказаните

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #67

    Отговор: антоним

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ..но понеже съм патологичен случай............какъвто ми отърва
    ти си въртиопашка, мошенник(икономист) и луд за връзване

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #68

    Отговор: антоним

    мнееее, логика има

    след като съм тук, значи няма кой да ме накаже
    то па бива-бива, ама поне едно от десетките 'иляди божества, дето съм обидил, щеше да си мръдне пръста поне един цирей на носа да ми докара


    -----------------

    ице, нема ми мърджваш два поста

    патологичен съм по отношение на това, че никога не съм искам почивка на мозъка
    спре ли мозъкът на някой, за мен той е мъртъв

    много обичам един стар виц:

    "Човек не може да живее без бял дроб, не може без черен, без сърце, без бъбреци, без стомах.... Явно обаче без мозък може! Гледай колко хора цял живот го правят!"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе