Резултати от 1 до 7 от общо 7

Сокоизтисквачка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    17
    #1

    Сокоизтисквачка

    Какво ще кажете за тази сокоизтисквачка - http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09026978?


    И бихте ли ми препоръчали аналогична машинка до 250-70лв. която може да:

    -прави сок от цели плодове;
    -да има 2 скорости;
    -да е здрава , а не от кофти пластмаса;
    -да има филтър/цедка за дребни частици в сока.

    Благодаря за помощта.Надявам се да разшириш инфото във форума за сокоизтисквачките , че е доста постна ситуацията.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Re:Сокоизтисквачка

    http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09002840 - аз имам тази сокоизтисквачка,единствения критерий,който не покрива е,че няма 2 скорости.Иначе лесна е за разглобяване и сглобяване,всичките й части се мият.Недостатък според мен е сравнително малкият отвор за приемане на плодове и зеленчуци-трябва да се нарежат на парчета,за да влязат.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    17
    #3

    Re:Сокоизтисквачка

    Благодаря ти много за мнението.
    На мен точно това ми е едно от изискванията за цели плодове да става.
    А иначе някой има ли впечатления от гаранционната политика на Филипс?

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Re:Сокоизтисквачка

    По принцип политиката на Филипс за тези уреди е направо замяна с нов ,ако нещо стане след съответния преглед в сервиза и издаден протокол за подмяна.Замяната става в магазина откъдето е закупена стоката.Същата гаранция важи и за почти всички останали уреди на марката от гама дребна домакинска техника.Ползвам доста техни домакински уреди от типа на самобръсначки,машинки за подстригване,тостери,пасатори,миксери и т.н. с оглед на тази гаранция и досега не съм имал проблем с нито един техен уред.Дали този модел го покрива тази гаранция може да провериш на място в магазина.Друг вариант е аз да проверя по-късно.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #5

    Re:Сокоизтисквачка

    В случай на технически дефект по време на гаранционния период избраният от теб уред а именно PHILIPS HR-1858 се заменя с нов или идентичен продукт в магазина или упълномощен сервиз на PHILIPS.Тоест тази гаранция покрива и всички месомелачки и сокоизтисквачки без кухненски роботи -те подлежат на ремонт.

    Не пускай два поредни поста, а редактирай горния си, когато имаш нещо да допълниш!
    Крис

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    17
    #6

    Re:Сокоизтисквачка

    Благодаря ти много за помощта - аз имам само една ел.самобръсначка - HQ7140 - и един сешоар и не са ми правили проблеми, но уредите от типана блендери,пасатори,миксери,кухненски роботи и мелачки се чупят доста повече заради триене и износване вследствие на работата на уреда , та затова питах.

    Уреда е страхотен.
    Взех го - реже и цеди всичко.
    Мотора е достатъчно мощен.
    Каничката е много удобна и благодарение на пластмасите вътре прецежда перфектно.
    Има и много гъзарски черен вариант.

    По-горния модел 1861 е с малко по-мощен мотор и с метална външна основа иначе ножа-филтър е абсолютно същия.

    С две думи PHILIPS HR-1858 е една доста добра сокоизтисквачка за цели плодове.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #7

    Re:Сокоизтисквачка

    отпадъците ? какво става с тях

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 05-01-15, 18:09
  2. сокоизтисквачка
    От eror във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 09-06-09, 21:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе