Резултати от 1 до 12 от общо 12

Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2020
    Мнения
    1
    #1

    Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Отоплявам се с конвекторна печка може би от както са излезли и съм доволна, но се повреди и ми се налага да си закупя нова можете ли да ми препоръчате качествена ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2020
    Мнения
    1
    #2

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Здравейте аз закупих своята от тук https://www.home-max.bg/elektrouredi...ie/konvektori/ и съм доста доволен

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    не мога да направя препоръка, защото не уважавам конвекторните печки, като аргументът ми е, че при тях 1kW е почти 1kW, което от финансова гледна точка ми се струва ужасяващо!

    след като обаче има доволни хора, явно има нещо, което пропускам... какво е то?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #4

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    @FearMe,
    Не се мъчи да отговаряш каквото и да е, защото е безсмислено.
    Това е поредната скрита реклама, в която от Call center задават въпрос и сами си отговарят.
    Аз на такива с 1 пост даже не чета текста в съобщенията.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #5

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Хе-хе старата схема се завръща отново - Иван1 пита и Драган1 отговаря с линк. После обратното.
    И ФеарМе почти винаги се хваща и почва да отговаря съвестно...

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #6

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Т.е. Хоум-макс толкова са я закъсали, че гледат да спестят
    някой леФ от реклама във форума.... ?
    Да бе...
    Оня ден бях във варненския и докато си чакам реда на касите
    няколко хилядарки “се завъртяха” пред мен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #7

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    и аз съм доволен от конвекторите . 1 към 1 е вярно но не спира да топли тихо. а и от към инвестиця е 50 кинта от продавалника.
    сега ще вземам с инфрачервено дистанционно - за да мога да го ръчна докато дефроства климатика това да се пуска за 10 мин а и да бачка на нощна тарифа докато спя.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #8

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Цанков - мария1 и петър1 се регистрират едновременно в един и същи ден и с първия си пост се срещат в обща тема. Това не е опит за директна реклама. Нещо свързано с индексиране на сайтовете (гугъл оптимизация) май се водеше. Имаше подобна схема преди време. Едни и същи никове си задаваха въпроси или молби за различни неща - лозарски ножици, телефонни сервизи, софтуерни фирми, екскурзии и си отговаряха с линкове към съответните сайтове в различни теми по един сценарий. Даже в един случай първо единият питаше и другият отговаряше, а после се разменяха. Бях извадил всички подобни постове от различни теми.
    Иначе те и Плевенските Практикер, Техномаркет са въртяли хилядарки пред мен, а Техномаркет при нас бере душа, а Практикер няма от лятото.
    Този пост е редактиран от VanDan; 18-02-20 в 19:52.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #9

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Той Техномаркет навсякъде бере душа от 2014, когато Прасчо си го "усвои" след фалита на КТБ.
    Практикер - с тези цени, ако не е пералня на Видеолукс може и в БГ да фалира. Както стана с оригиналната немска марка преди няколко години.

  12. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,858
    #10

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    VanDan не ги знаех тея начини на реклама, мислех, че е нещо по-просто.
    Абе мен Практикер си ме урежда като “хоби майстор” да си шетам из нас.
    Само дето разградския го няма.....


    п.с. ето днес 4 магазина обикалях докато намеря всичко за полу-ремонт на едната баня - кранчета, връзки, сифони, препарат за чистене на силикон.....,и т.н.Че и някои неща не ги намерих.
    Ама и аз съм си “виновен” де, че съм мъхнат - например подовия го смених с такъв с магнитен клапан.
    Даже не знаех, че има такива, ама е тарикатски де.

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #11

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    просто нямам време да следя кой кой е (макар да би трябвало да правя нещо от този род предвид статута ми тук, ама...

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #12

    Отговор: Какво е мнението ви за конвекторните печки и можете ли да ми препоръчате такава

    Ако има мнение в политическия подфорум е трол, ама само политически и със сигурност не е рекламен трол.Ако тук има, там няма си е Баш Трол

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 19-10-12, 12:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 19-03-09, 16:07
  3. На какво можете да опреличите снимката?
    От Compare във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 08-04-08, 16:21
  4. Отговори: 4
    Последно: 01-04-08, 14:21
  5. Отговори: 7
    Последно: 29-10-03, 02:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе