Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    3
    #1

    Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

    Здравейте хора , имам следният проблем с прахосмукачка PANASONIC MC-E773 и намирането на филтър този външният от който зависи какъв въздух излиза вътре в стаята където се чисти (външният) филтър а не вътрешният в самата прахосмукачка . Писах и звънях на двата официална сервиза в България за ПАНАСОНИК продукти и от 2-та ми отговориха ,че модела прахосмукачка е прекалено стар (което е така) и нямало вече подръжка и части за нея и от сорта отговори . Мисълта ми е тя си работи няма кой знае какви проблеми освен ,че задължително трябва да намеря филтър за нея понеже не е нормално да дишам бактерии и гадости които вече немогат да бъдат спрени от старият филтър който отдавна му е минал периода на употреба и е трябвало преди години да бъде сменен . Моля за съдействие и съвети само от хора които могат да помогнат за намирането на филтър като този от снимките и без заядливи и спамерски отговори към пост-а ми . Благодаря ви предварително хора и весело изкарване на празниците и Новата година !!!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2

    Отговор: Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

    Пробвай с филтър за абсорбатор на 2..3..4 ката. Някакви левчета струваше.

    - - - - - - - - - -

    .....Screenshot_20211224-160739_Samsung Internet.jpg

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

    Когато й купувах торбички от НИТЕК в пакета имаше и "филтри" , но всъщност това беше някаква тънка кърпичка все едно която няма да може да спира всичките гадости както тази дебелата многослойната от снимката го правеше в миналото .

  5. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    597
    #4

    Отговор: Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

    Е, не можеш ли да купиш филтър за друг модел прахосмучка, който да е по-голям като размер и да го изрежеш колкото ти трябва?

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2021
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: Проблем с намирането на филтър за прахосмукачка PANASONIC MC-E773

    Мога , просто не съм сигурен от каква материя е най-добре да взема , понеже не разбирам като го гледам този стария какъв материал точно му е названието и да търся такъв .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не мога да намеря филтър за прахосмукачка VAX VEC-102
    От FearMe във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 18-05-20, 19:30
  2. Отговори: 3
    Последно: 08-01-15, 21:21
  3. проблем с прахосмукачка
    От barezi86 във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-12, 00:59
  4. Проблем с прахосмукачка
    От alpha_beta във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 03-06-09, 20:03
  5. Отговори: 12
    Последно: 21-09-07, 09:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе