Резултати от 1 до 5 от общо 5

Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

    Здравейте, предстои ми закупуването на лаптоп, но така и не мога да преценя какъв да бъде тчно модела. Няма да го ползвам за игри или за много интезивно натоварване, но искам да бъде силен разбирасе. Както всички и аз искам да бъде евтин и мощен, марков и стилен, всички знаем че няма такива лаптопи, но гледам че в Метро има в момента една промоция на лаптоп - FUJITSU-SIEMENS LA 1703, цената му е много добра - 838.80лв
    http://plasico.tradernet.bg/index.ph...se&prodid=1080
    със следните характеристики -AMILO La 1703 Turion 64 MK-36
    (2.0GHz,512KB SLC,800MHz FSB,31 W)/15,4" WXGA BrilliantView/
    2 x 512MB DDR2/80GB SATA/UniChrome Pro (up to 128MB shared)/DVD±RW±R DL / V.92,10/100Mbps LAN,WLAN b/g/2x USB 2.0 ports,1x modem, 1x LAN, 1x CRT/2.7 kg/VISTA Basic/1 year Bring-In Service

    Много се чудя дали да не си го взема, а промоцията е до 12.12.2007г.
    Конкретния ми въпрос към вас е виждали ли сте модела, добър ли е, може ли да се разчита на FUJITSU-SIEMENS като марка и дали ще може да се ъпгрейдва с още малко рам, че гледам са сложени 2 платки по 512 рам и май няма свободни слотове.
    Моля ви ако някой има наблюдения върху конкретния модел лаптоп или FUJITSU-SIEMENS като цяло нека ги сподели ще ми бъдат от полза. Още една седмица остана да реша ако искам да си го взема от там. Благодаря ви предварително!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    293
    #2

    Re: Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

    за да не почвам нова тема , ще пиша тука , накратко трябва ми лаптоп с core 2 duo възможно най -слабия , 1 ГБ или повече ДДР 2 , видео карта която да има Memory Bandwidth (GB/sec) не по - малко от 16 , и екран 15 инча - тъй като те не оскъпяват допълнително конфигурацията , препоръчително с батерия с 8 или повече клетки , ако някой може да ми каже такъв лаптоп ще се радвам , а и трябва да е от техномаркет или технополис

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #3

    Re: Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

    Модела го бива... особено за тия пари. По принцип Fujitsu Siemens създава ядове с драйверите си, защото правят моделите си за определена ОС, но в този случай има драйвери и за ХР, и за Виста (х32). Ако решиш да качваш Виста х64, ще имаш ядове.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #4

    Re: Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

    Цитат Първоначално публикувано от boishin
    Модела го бива... особено за тия пари. По принцип Fujitsu Siemens създава ядове с драйверите си, защото правят моделите си за определена ОС, но в този случай има драйвери и за ХР, и за Виста (х32). Ако решиш да качваш Виста х64, ще имаш ядове.
    То не е само този модел който създава проблеми с драйверите, ама мен това не ме притеснява. Повече ме интересува марката дали е добра. Може ли да се има доверие на нея...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #5

    Re: Чудя се за FUJITSU-SIEMENS LA 1703

    марка като марка, нали има поне 2 години гаранция.
    В сегашно време никой не може да ти гарантира, че един кой си лаптоп ще държи вечно.
    Това не са времената от преди 10-15 години когато името значеше нещо, и "мъжете бяха истински мъже, жените - истински жени, а малките космати същества от Алфа Кентавър бяха истински малки космати същества от Алфа Кентавър" /Д.Адамс/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Видеокарта за Fujitsu-Siemens лаптопи
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 01-09-14, 20:17
  2. Fujitsu Siemens Core2Quad HD TV, RAM 4GB
    От radoslaf във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 16-12-13, 09:36
  3. Драйвери за Fujitsu siemens
    От slave във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 17-10-08, 12:37
  4. Fujitsu Siemens - drivers за XP Pro
    От boishin във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 24-09-07, 21:13
  5. ACER vs Fujitsu-Siemens
    От Limburger във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-11-05, 13:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе