Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем със светлинните индикатори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #1

    Проблем със светлинните индикатори

    Имам преносим компютър Тошиба Сателите А300 1ММ.Тези индикатори почваха да светят,след натискането на един от тези индикатори,в смисъл пусках и ги спирах,когато исках.Сега светват само ако натисна някой от тях,но изгасват сами,след кратко.Това стана след 1 преинсталация,и ако се дължи на това,сега нямам и грам идея как да го оправя.
    Ще съм много благодарен ако някой ми помогне.

  2.  
     
  3. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #2

    Re:Проблем със светлинните индикатори

    Не разбирам точно за какво говориш. Има доста софтуер, който трябва да свълиш от сайта за поддръжка на Тошиба. Вътре има драйвери, инструменти и други, които се инсталират за да работят екстрите.
    http://eu.computers.toshiba-europe.c...jsp?service=EU

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    120
    #3

    Re:Проблем със светлинните индикатори

    в горния и долния край на лаптопа има едни светлинки,където преди време си светваха след натискането на една от тях и така и си ги спирах,сега не искат да светват,въпреки инсталираните драйвъри за тях

  5. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #4

    Re:Проблем със светлинните индикатори

    От сайта, който съм ти посочил горе - свали и инсталирай следните в този ред.
    Common Module; Controls; Hotkey Utility

    Как са нещата в Device Manager има ли и други неинсталирани драйвери, устройства. На долната страна на лаптопа трябва да има поредица от букви - 6 на брой - Short Model No. Напиши ги тук!
    Май е това PSAG8E
    Каква е операционната система в момента?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 29-03-10, 17:03
  2. Fuji Electric RS-9LA - мигат светлинните индикатори
    От vallantines във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 13-04-09, 01:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе