Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мини устройство за remote support?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #1

    Мини устройство за remote support?!

    Здравейте

    Някой пробвал ли е да ползва мини устройство за remote support. Под МИНИ имам предвид нещо като DELL Streak (до около 300 гр и размер подходящ на носене на всякъде, плаж, планини, гори без да създава никакви неудобства (разбирайте да се побира в нормална чантичка...)

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #2

    Re:Мини устройство за remote support?!

    Я разясни какъв точно съпорт - ако ще обясняваш на някой по скайпа кое как функционира ще стане работата. Ако ще редактираш сорс код - трудна работа с тази малка клавиатурка и екранче.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Мини устройство за remote support?!

    Ако ще трябва да се обяснява и по телефона може да стане. Става въпрос за работа с програми за отдалечена администрация от типа на VNC, TeamViever...
    Наистина основното е СРАВНИТЕЛНО МАЛКИЯ ДИСПЛЕЙ, другия недостатък е, че няма мишка и ще трябва най-вероятно тъч-скрина да се ползва като тъч-пад
    Точно затова питам, някои пробвал ли е нещо подобно и какъв е резултата?!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #4

    Re:Мини устройство за remote support?!

    Аз ползвам PocketCloud на HTC Desire за remote desktop. Екрана е малък, но има зуум. Някой нормален 10" таблет ще е супер за remote, но тоя Dell Streak е гавра - нито гсм (прекалено голям) нито таблет (прекалено малък).

    п.с. Има тиймвюър за андроид.

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:Мини устройство за remote support?!

    Кофтито е, че в другия случай трябва ВИНАГИ да носиш 2 устройства. Минимум таблет и 1 телефон!
    Един стандартен 10" таблет е с размери около 27х15 см и тежи половин килограм

    Я някои с 10" таблет да сподели какви са неудобствата да се мъкне такова нещо 7 дни в седмицата?

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #6

    Re:Мини устройство за remote support?!

    Аз имам Дел Страйк! В началото ми беше малко неудобно за телефон, но докато ми привикне ръката, па и доста погледи се събират в малкия провинциален град като вдигнеш един такъв голям телефон, но бързо се свиква. В маркета има няколко RDP клиента и единия, 2х client го ползвам да си влизам от кафето на виртуални машини в къщи с Уиндоус и Линукс. Има мноо готина виртуална мишка, а може чрез зуум да се натискат директно иконите, но ако ще ръчкаш повечко - определено ще ти дойде малък екрана! Аз го ползвам за демонстрация само!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray player със MKV (H.264) support.
    От elcos във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-10-08, 09:47
  2. Отговори: 2
    Последно: 07-03-06, 09:18
  3. Apache+Php support
    От zaxx във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 11
    Последно: 16-03-04, 00:28
  4. EMS Support?
    От Zetle във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-03, 13:08
  5. radeon9700Pro 8X Support???
    От KoolyO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 16
    Последно: 15-11-02, 18:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе