Резултати от 1 до 6 от общо 6

Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #1

    Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    Трябва ми компетентно мнение за два модела лаптопи на Toshiba - TOSHIBA Satellite L655-1GL 4GB White и TOSHIBA Satellite L655-1GN 3GB Metallic. Ще се използва евентуалния избор за работа, Интернет и някой друга графична програма от сорта на corel или autocad. Да добавя и модела TOSHIBA Satellite L655-1GN 4GB Metallic.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    Такива въпроси ме убиват
    "Ще се ползва за интернет, работа и НЯКОЯ ДРУГА ГРАФИЧНА ПРОГРАМА КАТО AUTOCAD"

    Има един друг форум за джипове. Та има и такива които питат - "Препоръчайте ми джип/сув, да не харчи много, ще се кара главно по асфалт, обаче ТРЯБВА ДА СТАВА И ЗА ОФРОУД В ГОРАТА"


  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #3

    Re:Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    И мен много въпроси във форума ме "убиват", но мога ли да помогна със съвет, не отказвам...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    Като цени как са , имат ли голяма разлика ? Или дай линк , че така трудно се преценява , кое , как и защо !

    Но този , TOSHIBA Satellite L655-1GN 4GB Metallic , ми се струва , най !

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    Колега резолюцията на никои от тези лаптопи не става за AUTOCAD...
    Иначе като изключим аутокад-а всички стават за другите изброени приложения. Това имах в предвид одеве, че нещата коренно различни.
    За аутокад ти трябва поне 17" монитор с хубаво видео и висока резолюция...
    Иначе последната тошиба е най-добра от към параметри - TOSHIBA Satellite L655-1GN 4GB Metallic

    Цените: 1.1049, 2.1049, 3.1069 лв

    П.С. Последната тошибка я бива, въпреки леко куцото видео. Мисля, че на DELL за 100лв отгоре може да се вземе със същите параметри, 5650 видео и 6 ГБ памет... (Всъщност не мисля, а в момента ги гледам

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #6

    Re:Мнение за два модела лаптопи на Toshiba.

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Колега резолюцията на никои от тези лаптопи не става за AUTOCAD...
    Иначе като изключим аутокад-а всички стават за другите изброени приложения. Това имах в предвид одеве, че нещата коренно различни.
    За аутокад ти трябва поне 17" монитор с хубаво видео и висока резолюция...
    Иначе последната тошиба е най-добра от към параметри - TOSHIBA Satellite L655-1GN 4GB Metallic

    Цените: 1.1049, 2.1049, 3.1069 лв

    П.С. Последната тошибка я бива, въпреки леко куцото видео. Мисля, че на DELL за 100лв отгоре може да се вземе със същите параметри, 5650 видео и 6 ГБ памет... (Всъщност не мисля, а в момента ги гледам
    +1

    най-близко ценово и като видеокарта която да става за аутокад е този: ACER-Aspire-7741ZG-LX-RCU0C-006-3GB-Black-2226 1600х900, но и тази резолюция не е нещо особено за работа с аутокад.

    Ако се за работа на аутокад и подобните програми се ползва външен монитор става и ето това Lenovo-ThinkPad-Edge-E520-NZ337BM-Black-15-inch-4GB-2509 което е доста здрав лаптоп.

    Ако на аутокад-а не се работи професионално от архитект или проектант, а просто да кажем от магазинерката на някоя фирма за мебели, чертае/сглобява виртуални мебелни модули-кухня, гардероби и други мога да приема, че може да се работи и на обикновенната резолюция 1366х768- това за мен си чиста любителска история, моято и аз съм правил за моя апартамент.За професионална работа обаче се изисква отличен монитор като обикновенно ползват поне 22 инчов за работа.Някои архитекти и проектанти ползват външен монитор който включват към лаптопа.За представяне на вече изработен с аутокад проект в мобилно-полеви условия го представят и на лаптопа с обикновенна резолюция.

    Не препоръчвам лаптоп с видео нвидия, тъй като според мен Нвидия имат много враждебна потребителска политика-справка видеокартите им с масов проектантско-производствен дефект от сериите 84**GS , 86**GS и дори някои от 84**GT и 86**GT, които вградени във всякакви марки лаптопи оставиха без гаранционно обслужване, като го прехвърлиха(заедно с разходите за поправка на дефекта) на собственика на съответната марка лаптоп, вследствие на което 95% от собствениците на марки лаптопи с ъпгрейд на софтуера на биоса увеличиха оборотите на вентилатора охлаждащ видеокартата с цел по-късно дефектиране(след изтичане на 2-рата година) след вече изтекъл гаранционен и рекламационен срок.Те и сега от време на време "иревава" по някой с умряла нвидия карта на латоп...

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 04-09-18, 20:07
  2. Продавам лаптопи DELL 1501 & Toshiba L40
    От hellrell във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-12-11, 22:12
  3. Отговори: 1
    Последно: 31-07-09, 09:44
  4. Отговори: 25
    Последно: 27-11-08, 21:13
  5. Моля за вашето мнение относно три модела DVD
    От defoo във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 08-07-08, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе