Резултати от 1 до 4 от общо 4

Проблем с HP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #1

    Проблем с HP

    Здравейте,купих този лаптоп http://www.technomarket.bg/products/...1350en-lc778ea ,обаче нещо ми върти номера.Значи дава ми две чертички за силата на сигнала за WI-FI -то но не иска да се свърже,като ида в другата стая при рутера(на БТК съм-бял) и се свързва автоматично без проблеми.Пробвах какви ли не гимнастики ама неиска,някой ако има някакви предложения.Знанията ми по компютри са минимални към средни ,така че по разбрано да обяснявате :rolleyes:Благодаря на всички.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #2

    Re:Проблем с HP

    Махаш 7-цата - слагаш XP и си готов

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #3

    Re:Проблем с HP

    Не е от 7-цата.Или не си го настроил или просто това е качеството/възможностите на wi-fi картата на лаптопа.




    Пусни една търсчака и в гугъла.
    Не е от 7-цата, не се залъгвай да я махаш ако е оригинална- с неоригинале нсофтуер ще имаш значително повече проблеми и редовни ядове, отколкото с оригинален Уиндовс.Такова е моето впечатление и опит трупан 26 години.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #4

    Re:Проблем с HP

    Ок, никой не е казал, че е конкретно от 7-цата. По-скоро може да е от драйвера на съответния хардуер за Win 7, така по-добре ли ти звучи
    А може и да си е хардуерен проблем с чувствителността на безжичния модул.
    Така на сухо във форума друго не ми идва наум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе