Резултати от 1 до 6 от общо 6

Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #1

    Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    В Технополис вече предлагат дългоочаквания Nexus 7 на малко височка цена 500 лв в US- 250$.Да ли си заслужава?Някои има ли впечатления от таблета

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    Чуден е като желязо. 4 ядра, гигабайт ддр3 памет. Но се чува , че до края на годината ще излязат още два таблета , един 99 доларов и един който ще е обновена версия на седмицата.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #3

    Отговор: Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    Значи да не бързаме с покупките...щом ще има нещо ново.А на старото може да му падне цената

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Отговор: Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    Напротив - с този начин на мислене никога няма да си купиш никаква хубава техника.
    Таблетът е добър, цената му е отлична - отивай и купувай.

    Преди 2 години си купих сигурно първия Android таблет в България - Galaxy tab. И до ден днешен си го ползвам с кеф и не съжалявам и за левче от онези 1300, които дадох за да мога да го имам тогава, а не след 3 месеца, когато цената му стана 800лв.
    Та... съветът ми е - не гледай винаги как да изтискаш всичко от една сделка, остави и малко място за удоволствие в нея.

  6. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #5

    Отговор: Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    Аз също съм загледал Нексус-а - мисля,че не е никак лош като съотношение цена/качество - още повече е правен от Асус.

    Като недостатък отбелязвам липсата на HDMI и USB.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Какво ще кажете за таблета на Google Nexus 7

    За тези пари не може да се иска много. Таблета е страхотен, бърз хардуер и най-важното Nexus. Което значи,че първи ще получава бъдещите ъпдейти и няма нищо излишно като софтуер. Малко малоумна ми се струва идеята на Гугъл , щом екрана не е 10 инча да не фигурира интерфейса за таблет (TabletUI) който е много по-удачен а да си стои телефонният (или поне някакъв хибрит който прилича на него). В момента актуалната версия на фирмуера е 4.1.2 (докато някои таблети и телефони още се молят за ICS ъпдейт). И най-благата от всички благини е 4 (по-скоро 5) ядрена Тегра 3 (в компект с 12 ядрено GPU). Според мен HDMI на таблет си е ненужна екстра, особенно при наличието на DLNA. А колкото до USB, вече се продава microUSBtoUSB преходник с който нещата от към storage на Nexus 7 вече не изглеждат толкова черни.
    Този пост е редактиран от stenly; 16-10-12 в 23:06.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Google представи 3D таблета Projetct Tango
    От borisov87 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-06-14, 17:27
  2. Отговори: 0
    Последно: 09-06-13, 08:55
  3. Продавам Google Nexus S - в гаранция.
    От yHuKyM във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-04-13, 10:52
  4. Продавам или заменям Asus Nexus 7 by Google.
    От audiocar2 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 29-12-12, 15:17
  5. Отговори: 0
    Последно: 16-05-11, 10:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе